قرارداد

اشتغال پرسنل در شرکتها تابع قراردادها و اجرای صحیح تسویه حساب یا تصفیه حساب میباشد. این مجموعه برای مدیران ،کارفرمایان و مدیران مالی و اداری شرکتها و سازمانها و یا کسانی که در حوزه منابع انسانی و امور کارکنان کار می کنند بسیار کارساز خواهد بود و داشتن این مجموعه فرم ها و دستورالعمل ها واجب است و در مقایسه با یک دوره آموزشی بسیار مفید تر و اثربخش تر خواهد بود.

یعنی اینکه شما که کارشناس این حوزه هستید این مجموعه را باید در کامپیوتر شخصی خود داشته باشید و هر وقت و هر زمان که نیاز داشتید به آن مراجعه کنید.این محصول ارایه شده شامل پکیج کامل قراردادهای کار، فرم های تسویه حساب پرسنلی، فرم های اداری و مالی مورد نیاز مدیران ، قراردادهای غیر بیمه ای پرسنل درصدی و بازاریاب ، قرارداد آموزشی پرسنل غیر بیمه ای و ۲ جزوه آموزشی تامین اجتماعی و تنظیم قراردادهای کار میباشد و شما میتوانید پس از پرداخت به صورت آنلاین دانلود می کنید و هر زمان در طی سالهای آینده این مجموعه بروز رسانی شود بصورت رایگان این محصول برایتان ارسال می گردد.

این مجموعه در شرکت ها و کارخانجات پیاده سازی شده و برای الگوبرداری بسیار مفید خواهد بود.

اگر میخواهید دغدغه ای بابت جرایم و مجازاتهای قانون کار و تامین اجتماعی نداشته باشید پیشنهاد ما به کارفرمایان و مدیران این میباشد که لطفا روش های سنتی و توافقات شفاهی با پرسنل را فراموش کنید زیرا اکثر شرکتها و سازمانها به دلیل عدم استفاده از قراردادهای قانونی و مورد تایید وزارت کار ، سالانه بخش عظیمی از درامدهای خود را صرف جبران ضرر و زیان این امر نموده اند. در این راستا همیشه یکی از نیازها و خواسته های مدیران و کارفرمایان دسترسی به فرم قراردادهای قانونی پرسنل، فرم های تسویه حساب، فرم های اداری و قانونی از قبیل مرخصی، مساعده، وام ، ترک کار ، استعفا، فرم آموزش و … میباشد .همیشه این دغدغه در شرکتها و سازمانها به وضوح دیده شده است و گلایه کارفرمایان از بابت ضرر و زیان استفاده از فرم های غیر قانونی بسیار زیاد میباشد.

این پکیج فقط برای مدیران و کارفرمایانی آماده گردیده است که تصمیم قطعی به پیشگیری از جرایم و مجازاتهای قانون کار و تامین اجتماعی را دارند.

برای دانلود محصول معرفی شده بر روی لینک زیر کلیک نمایید

درباره admin_wp_rayanpersis

ارسال دیدگاه