سیستم سپرده و صدور چک رادیکال

در این مبحث قصد داریم “سیستم سپرده و صدور چک رادیکال” را که در دادگستری خراسان شمالی نصب و راه اندازی شده است، را مورد بررسی قرار بدهیم. این سیستم رابط کاربری ساده و قابل فهمی برای کاربران دارد. در این سیستم امکان تعریف استان ها، شهرها و حوزه های قضایی وجود دارد. همچنین امکان تعریف حساب های دریافتی و پرداختی حوزه های قضایی، کارشناسان دادگستری و … وجود دارد.

سیستم سپرده و صدور چک رادیکال دارای سطوح دسترسی پیشرفته ای است که به طور پیش فرض در سیستم تعریف شده است. این سطوح عبارتنداز: مدیر کل استان، تعریف نامحدود کاربر و حوزه های قضایی. همچنین در این سیستم امکان دریافت گزارشات مدیریتی از حساب های دریافتی و پرداختی حوزه های قضایی و خزانه وجود دارد. 

ویژگی های سیستم سپرده و صدور چک رادیکال

دادگستری خراسان شمالی

سیستم سپرده و صدور چک رادیکال در دادگستری خراسان شمالی

سیستم سپرده و صدور چک رادیکال با حضور ریاست محترم سپرده استان خراسان شمالی و مسئولین محترم مالی و اداری استان و حوزه های قضایی و دادگستری خراسان شمالی نصب و راه اندازی گردید. این سیستم امکانات متنوعی به کاربران ارایه می دهد که فرآیند مدیریت سپرده و صدور چک را تسهیل کرده است. بعد از نصب سیستم، آموزش های لازم توسط نمایندگان رایان پرسیس به مشتری داده شده است.

پروژه های رایان پرسیس

از دیگر پروژه های رایان پرسیس، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

برای آشنایی بیشتر با محصولات نرم افزاری رایان پرسیس از جمله انبارداری می توانید از طریق تلفن ۳۶۰۲ ۳۶۰۲ ۰۵۱ با کارشناسان رایان پرسیس در تماس باشید.

درباره شماعی

ارسال دیدگاه