دادگستری ایلام

در این مقاله قصد داریم در رابطه با لزوم استفاده از نرم افزار سپرده رادیکال و نرم افزار صدور چک رادیکال در ادارات دادگستری صحبت کنیم. در ادامه “نرم افزار جامع سپرده و صدور چک رادیکال” را که در اداره کل دادگستری ایلام نصب و راه اندازی گردیده است معرفی می کنیم.

در قدیم عملیات مدیریت سپرده و صدور چک ادارات کل دادگستری به صورت دستی انجام می گرفت. این فعالیت ها بسیار زمان بر بودند و احتمال بروز خطای انسانی در آن ها وجود داشت. با گذشت زمان و ایجاد سیستم های خودکار، بسیاری از فرآیندهای اداری ازجمله عملیات سپرده و صدور چک به صورت سیستمی انجام می گیرد. این سیستم ها سبب صرفه جویی در زمان و کاهش خطای انسانی شده است.

نرم افزار سپرده رادیکال | نرم افزار صدور چک رادیکال

یکی از مسایل پراهمیت در انتخاب سیستم توسط مدیران هر سازمان بحث امنیت اطلاعات می باشد. رایان پرسیس در نرم افزار سپرده و نرم افزار صدور چک رادیکال موارد امنیتی را به درستی طراحی و پیاده سازی کرده است. به این صورت که در زمان تعریف هر کاربر می توان سطح دسترسی مناسبی برای آن کاربر تعیین نمود. سیستم سپرده و صدور چک ادارات دادگستری دارای سطوح دسترسی پیشرفته ای نیز می باشد. سه سطح به صورت پیش فرض در سیستم تعریف شده است:

  • حوزه های قضایی کوچک و بزرگ
  • ادارات کل دادگستری
  • مدیر کل استان

مدیر کل استان، امکان دسترسی به تمامی حوزه ها و تعریف ارتباط بین آنها را دارد. همچنین می تواند به صورت نامحدود کاربر و سطوح دسترسی تعریف نماید.

نرم افزار صدور چک رادیکال

سیستم جامع سپرده و صدور چک رادیکال در دادگستری استان ایلام

سیستم جامع سپرده و صدور چک رادیکال با حضور معاونت محترم مالی اداری، ریاست محترم سپرده و مسئولین محترم واحدهای سپرده، مالی و اداری استان و حوزه های قضایی و دادگستری ایلام نصب و راه اندازی گردید. این سیستم امکانات و ماژول های مختلفی دارد که فرآیند سپرده، صدور چک و مدیریت سپرده ادارات را تسهیل کرده است. در ضمن آموزشهای لازم، نحوه نصب و راه اندازی و ورود اطلاعات در سیستم ذکر شده توسط نمایندگان رایان پرسیس به مشتری داده شده است.

پروژه های رایان پرسیس

از دیگر پروژه های موفق رایان پرسیس، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

برای دریافت اطلاعات بیشتر و یا خرید نرم افزار های مختلف از جمله انبارداری و منابع انسانی می توانید از طریق تلفن ۳۶۰۲ ۳۶۰۲ ۰۵۱ با کارشناسان رایان پرسیس در تماس باشید.

درباره شماعی

ارسال دیدگاه