هاست

میزبانی وب چیست؟
میزبانی یا هاستینگ وب سرویسی است که به سازمانها و افراد اجازه می دهند که با استفاده از آن یک وب سایت یا صفحه وب را در بستز اینترنت ایجاد می کند. میزبان وب و یا ارائه دهنده خدمات میزبانی وب، یک کسب و کار است که فناوری و خدمات مورد نیاز برای وب سایت یا صفحه وب را در اینترنت مشاهده می کند.

وب سایت ها بر روی هاست ذخیره می شوند که رایانه های خاص به نام سرور ها هستند . هنگامی که کاربران می خواهند وب سایت شما را ببینند، آدرس وب سایت یا دامنه شما را در مرورگر خود تایپ می کنند. سپس کامپیوتر آنها به سرور شما متصل می کند و صفحات وب شما از طریق مرورگر به آنها نسان داده می شود.

برخی از ویژگی هایی که شما باید از ارائه دهنده میزبانی خود انتظار داشته باشید:
هاست ایمیل

همانطور که قبلا ذکر شد، اکثر ارائه دهندگان میزبانی وب نیاز به کاربران دارند که نام دامنه خود را داشته باشند. با نام دامنه (به عنوان مثال www.yourwebsite.com) و ویژگی های حساب ایمیل ارائه شده توسط شرکت میزبانی شما، می توانید حساب های ایمیل دامنه ایجاد کنید (به عنوان مثال yourname@yourwebsite.com).

اکانت FTP

استفاده از FTP به شما امکان می دهد فایل ها را از رایانه محلی خود به سرور وب خود آپلود کنید. اگر وب سایت خود را با استفاده از فایل های HTML خودتان بسازید، می توانید فایل ها را از رایانه خود به سرور وب از طریق FTP انتقال دهید و اجازه دهید وب سایت شما از طریق اینترنت دسترسی پیدا کند.

هاست وردپرسی

وردپرس یک ابزار ایجاد وب سایت آنلاین است. یک وبلاگ نویس قدرتمند و سیستم مدیریت محتوا وب سایت است که یک راه مناسب برای ایجاد و مدیریت وب سایت است. بیش از ۲۵٪ از وب سایت ها با وردپرس ایجاد شده اند  برایان پرسیس به شما خواهد گفت که نیاز شما با استفاده از وردپرس برآورده می شود یا خیر .

الزامات ساده برای میزبانی وب سایت های وردپرس شامل: نسخه پی اچ پی ۷ یا بیشتر؛ MySQL نسخه ۵٫۶ یا بالاتر.

 

اگر تصمیم به تهیه ی میزبانی وب سایت خود از رایان پرسیس را دارید اینجا کلیک نمایید .

   دانلود نرم افزار

درباره سجاد علی نیا

ارسال دیدگاه