انبار مواد غذایی

دنیای انبار مواد غذایی با پیشرفت های تکنولوژی های جدید روز به روز متحول تر می شوند تا بتوان با اطمینان خاطر محصولات غذایی را نگهداری کرد.

 

مقررات مدرنیزاسیون ایمنی مواد غذایی (FSMA) مقررات پروتکل های پایه ای خاصی را برای اثربخشی محصول تقاضا می کند و شرکت ها با ارتقاء سیستم های مدیریت انبار خود (WMS) پاسخ می دهند.

 

مقررات FSMA به انبارهای مواد غذایی نیاز دارد تا برنامه ایمنی غذا را در جای خود قرار دهد، در حالی که دمای نظارت و ردیابی و هر گونه وقایع ناخوشایندی که می توانند باعث آلودگی شوند. تقاضای روزافزون – از طرف دولت و مصرف کنندگان – برای ردیابی محصول و شفاف سازی فرایند، اجرای WMS پیچیده ضروری است.

 

مزایای WMS در انبارهای مواد غذایی چند سطحی

علاوه بر ارائه عناصر ضروری نظارت و ردیابی در جزء انبار زنجیره تامین مواد غذایی، WMS مزایای دیگر را فراهم می کند که می تواند بهره وری انبارداری را افزایش دهد و به پاسخگویی فردی کمک کند.

صرفه جویی در زمان و نیروی کار یک راه حۀی است که بتواند تمام وظایف موجود در انبار را ببیند و آنها را اولویت بندی کند. علاوه بر این، چنین سیستمی می تواند کارگران را از طریق انبار هدایت کند و آنها را به طور همزمان چندین وظیفه را تکمیل کند.

 

در محیط انبار مواد غذایی، مدیریت بهتر انبار همچنین به استفاده بهتر از فضا تبدیل می کند، یک جزء حیاتی در هنگام رسیدگی به محصولات فاسد است که باید از طریق سیستم با اطمینان منتقل شوند. آیتم های انتخابی با حجم بالا به طور استراتژیکی در کنار یکدیگر قرار می گیرند و در نزدیکی درب قرار می گیرند. تخصیص فضای منطقی بیشتر، همراه با موجودی ضعیف به علت کارایی (WMS)، به طور چشمگیری باعث کاهش هزینه های نگهداری می شود.

 

افزایش دید، کاهش زمان

سیستمهای WMS سناریوی کامل را برای مشاهده کل فرایند و افزایش آن بر اساس یافته ها به عنوان تأکید در دید به انبار مواد غذایی افزایش می دهد. این نوع دید همچنین دقت بیشتری از محموله ها را ترویج می دهد و استفاده بهتر از فضا و پرسنل را تسهیل می کند.

 

این نوع نرم افزار یک جریان پیوسته اطلاعات برای کاربر فراهم می کند که به آنها اجازه می دهد تا کارهایی را که درون ساختمان انجام می دهند بهینه سازی کنند. انبار مواد غذایی WMS، دیدگاه و شفافیت کامل را به شیوه های انبار می دهد – یک عنصر غیر قابل مذاکره زمانی که به غذا می آید – و این که دستاوردهای بهره وری نمایان است.

 

از نرم افزار انبارداری استافده کنید

سازگاری با نرم افزار انبارداری آنلاین رادیکال، نرم افزار مدیریت انبار است که میزان بهره وری کارکنان فرد را اندازه گیری می کند. این به طور موثر کارگران را در کنترل درآمد خود قرار می دهد و توانایی آنها را برای شناسایی مناطق موجود در انبار که نیاز به بهبود دارند قرار می دهد. هر آمار و بهره وری وابسته ردیابی می شود و اگر آنها نیاز به بهبود و پاداش دادن به دست آوردن دستاوردهای شخصی یا تیمی در بهره وری داشته باشند، آنها هدایت می شوند.

 

برای مدیریت انبار و داشتن گزارشات لحظه ای از انبار و کالاها و همچنین انبار گردانی میتوانید از نرم افزار انبارداری رایگان رادیکال استفاده نمایید

   دانلود نرم افزار

 

منبع : www.penskelogistics.com

درباره سجاد علی نیا

ارسال دیدگاه