انبار گردانی مدرن

کسب و کار خود را تحلیل کنید تا بتوانید انبار خود را با بهترین شیوه مدیریت نمایید.

شما با یک جستجوی ساده می توانید اطلاعاتی درباره طراحی انبار، ساخت و ساز ،دانش لازم در مورد سیستم های نرم افزاری مختلف، فرایند و فناوری های مورد نیاز به دست آورید.

 

تیم طراحی شرکت رایان پرسیس با تحلیل شرایط موجود در انبار ها و بررسی علم روز و ترکیب آن ها با علم انبار داری، نرم افزاری بسیار کامل با رابط کاربری زیبا و کاربردی تحت عنوان سیستم انبارداری آنلاین رادیکال را برای مشتریان ارائه داده است تا شما بتوانید چرخه مدیریت کالا ها را در انبار به بهترین شیوه مدیریت نمایید.

 

سعی کنید انبار های خود را به صورت مدرن ایجاد کنید.

طراحی ساختمان انبار و محل قرار گیری آن بسیار حائز اهمیت است، یکی از مهم ترین شرایط  ایجاد انبار داشتن فضای مسطح بزرگ و نزدیک بودن به بزرگراه ها است. پس پیدا کردن این چنین مکان ها درنزیکی شهر ها کار سختی است.

با همکاران خود در ارتباط باشید

شاید مهمترین عامل موفقیت در انبار ارتباط بین شرکت و مشتریان آن باشد. هر شرکت خوب از مشتریان و همکاران خود جهت دریافت نظرات آن ها در ارتباط هستند.

حداکثر استفاده از فضا در حالی که مسیرهای گردش کافی برای پرسنل و تجهیزات بارگیری مواد را از جمله لیفتراک ها فراهم می کند.

بهینه سازی طرح و پیکربندی برای عملیات انبار، از جمله گردش کار و فرایندهای ذخیره سازی مواد.

فضای مناسب باید برای حرکت کامیون و بارگیری، در صورت امکان پارکینگ ماشین برای کارکنان.

 

برای مدیریت انبار و داشتن گزارشات لحظه ای از انبار و کالاها و همچنین انبار گردانی میتوانید از نرم افزار انبارداری رایگان رادیکال استفاده نمایید

   دانلود نرم افزار

 

منبع : www.korteco.com

درباره سجاد علی نیا

ارسال دیدگاه