حسابداری فروشگاهی

نرم افزار حسابداری فروشگاهی برای برنامه ریزی منابع سازمانی هستند که از یک ماژول مدیریت حسابداری قدرت مند و همچنین سایر ابزارهای کسب و کار و کارکردی برای مدیریت موجودی، خرید، برنامه ریزی محصول، بازاریابی، توزیع و مدیریت منابع انسانی تشکیل شده است (اجزاء یک سیستم حسابداری فروشگاهی ) همچنین سیستم حسابداری فروشگاهی به عنوان مدیریت صورتحساب  یا راه حل های مدیریت زمان و هزینه ارائه می شود. انتخاب ها متنوع هستند و این مهم است که شما نیازهای فعلی و آینده خود را با پیشنهادات و قابلیت های نرم افزار مطابقت دهید تا بتوانید مناسب ترین گزینه برای کسب کار خود را پیدا کنید.

قابلیت های اصلی نرم افزار حساب داری فروشگاهی

  • داشتن گزارشات لحظه ای از تراکنش محصولات و مدیریت به موقع آن ها باعث سود آوری می شود.
  • امکان اتصال به دستگاه های POS و بارکد خوان جهت مدیریت پرداخت ها داشتن گزارشات لحظه ای.
  • قابلیت مدیریت چند شعبه ای جهت نظارت بر تمام پرونده ها و داشتن جزئیات معاملات مالی و بازرگانی.
  • امکان مدیریت طرف حساب ها این امکان به شما اجازه می دهد تا زنجیره عرضه و موجودی خود را بهینه سازی کنید تا زمان تحویل را سرعت بخشید، چرخه موجودی را کنترل کنید و فروش را افزایش دهید.

 

گزارش های لحظه ای

یک نرم افزار حسابداری خوب گزارش های حسابداری سریع و دقیق را برای کسب و کار ارائه می دهد. بدون نرم افزار، برای مدیریت حساب ها باید گزارش را بصورت دستی انجام داد، که یک فرایند وقت گیر است، که باعث صرف وقت و انرژی زیادی می شود و ممکن است گزارش نادرستی را به دست آید. به همین دلیل است که کسب و کارها به سمت برنامه های مبتنی بر وب پیش می روند.

کاهش مصرف کاغذ

بدیهی است که نرم افزار حسابداری فایل های کاغذی را کاهش می دهد و به نظر می رسد یک رویکرد طبیعت دوستانه می باشد. روش های حسابداری دستی نیاز به فضای زیادی برای ذخیره انبوه صورتهای مالی و سایر مستندات دارند. در حالی که نرم افزار های حساب داری به سادگی و بدون نیاز به کاغذ خواسته ما را برطرف می کنند،

 

امنیت بالا

بدون شک، بستر وب به کسب و کار شما امنیت می بخشد و اطلاعات حساس را خصوصی نگه می دارد. و امنیت بسیار بالا تری از حسابداری دستی دارد.

ماژولار بودن

با رشد کسب و کار شما ممکن است نیاز به بخش های مختلفی داشته باشید که معمولا این بخش ها توسط شرکت های تولید کننده سیستم های حسابداری به صورت ماژول های جداگانه و با پرداخت هزینه آن به برنامه اصلی شما اضافه می شود که موقع خرید برنامه باید به آینده کاری خود توجه داشته باشید و نرم افزاری را انتخاب کنید که ماژول های جانبی خوبی را دارا باشد.

 

 

بهترین نرم افزار حسابداری، در واقع نرم افزاری است که بتواند نیاز های شما را در حوزه تولید کالا و خدمات بر طرف کرد و بتواند مدیریت بهینه و اثر بخش شما را در کنترل و مدیریت هوشمندانه دخل و خرج، یاری دهد. هیچ برمنامه حسابداری بهترین نیست نرم افزار حسابداری برای پوشش همه نوع فعالیت های کسب و کار نداریم و هر کسب و کاری باید قادر باشد بر اساس نیاز سنجی موثر خود و بر اساس اهداف و رفتار سازمانی تدوین شود، به دنبال استقرار یک نرم افزار کنترل فرآیند های مالی درون و برون سازمانی باشد.

 

 

درباره سجاد علی نیا

ارسال دیدگاه