حضور و غیاب

حضور و غیاب مدرن

حضور و غیاب کارکنان برای محاسبه حقوق و دستمزد بسیار مهم است. با استفاده از دستگاه های حضور و غیاب مناسب، صاحبان کسب و کار می تواند بینش ارزشمندی را در مورد سلامت شرکت بدست آورد. و باعث می شود دید باز تری نسبت به زمان حضور کارکنان خود داشته باشد.

چگونه تجهیزات حضور و غیاب کسب و کار شما را ارزشمند می کنند؟
هدف اصلی استفاده از دستگاه و سیستم های حضور و غیاب. اول و مهمتر از همه، زمان کارکرد کارکنان شما در یک روز است. علاوه بر این، زمان دقیق کارکرد کارکنان جهت محاسبه دقیق حقوق و اطلاع از ارزشی که کارکنان برای کارشان قائل بوده اند. همچنین می توانند تقلب در حضور و غیاب را کاهش دهند، امنیت را افزایش دهند، شفافیت کار را حفظ کنند.

اگر به دنبال نرم افزار حضور و غیاب رایگان رادیکال یا دستگاه های کنترل تردد هستید می توانید از اینجا با ما در تماس باشید.

ویژگی های مهم تجهیزات حضور و غیاب کارکنان

لیست طیف گسترده ای از ویژگی سیستم های حضور و غیاب است که می تواند برای کسب و کار شما مفید باشد. در اینجا برخی از ویژگی های برجسته ای که باید در هنگام بررسی نرم افزار های حضور و غیاب به آن ها نیاز دارید.

ردیابی زمان
اساسی ترین استفاده از سیستم حضور و غیاب، توانایی پیگیری زمان کارکنان است. گزینه های مختلف وجود دارد که می تواند با سیستم های حضور و غیاب، مانند کارت RFID، ورود PIN، IVR (پاسخ های صوتی تعاملی)، برنامه های تلفن همراه و آنلاین و ساعتهای بیومتریک (اسکنر اثر انگشت و تشخیص چهره یا عنبیه) یکپارچه شود.

ادغام دسگاه و نرم افزار حقوق و دستمزد
دستگاه های حضور و غیاب می توانند داده های خود را به صورت خودکار به نرم افزار حضور و غیاب انتقال دهند و باعث کاهش خطا های انسانی می شوند.

برنامه ریزی و بررسی حضور و غیاب
یکی دیگر از ویژگی های مهم این گزینه برای برنامه ریزی و حضور است. این به شما این امکان را می دهد که از یک پلت فرم کاملا یکپارچه برای ایجاد برنامه های کارمند، درخواست ثبت، مدیریت روزهای بیمار و پیگیری روزهای تعطیلات استفاده کنید.

توزیع کار و هزینه کار
بسیاری از سیستم های زمان و حضور و غیاب به شما اجازه می دهد تا ببینید که چه مقدار وقت کارکنان برای پروژه ها یا مشاغل یا در مکان های خاص صرف می شود. این ویژگی در درجه اول برای تخمین هزینه و کار برای پروژه های آینده مورد استفاده قرار می گیرد. این همچنین می تواند بینظمی را نسبت به کارگران و کارکنان شما که ممکن است نیاز به راهنمایی دارند، ارائه دهد.

زمان سنجی از راه دور
این ویژگی کارکنان را قادر می سازد تا از راه دور ساعت ها را به طور مداوم و به صورت ساعت بگذرانند. اگر کارکنان خارج از محل کار می کنند، هنوز می توانند با دقت ساعات خود را در زمان واقعی ثبت کنند. این در درجه اول مطابق با برنامه های کاربردی دستگاه های آنلاین و تلفن همراه مورد استفاده قرار می گیرد، زیرا آنها انعطاف پذیری بیشتری را ارائه می دهند.

مفید برای کارکنان
ویژگی های سیستم زمان و حضور و غیاب که کارفرمایان ممکن است نادیده بگیرند، گزینه ای برای خود کارکنان است. این بسیار مفید است و کارکنان را قادر می سازد برای کنترل وظایف بررسی زمان. کارکنان می توانند زمان بندی خود را مدیریت کنند، ساعت ها کار خود را بررسی کرده و جریمه های خود را پیگیری کنند.

موقعیت جغرافیایی
قابلیت موقعیت جغرافیایی به کارفرمایان راهکار دقیقی برای ردیابی کارکنان ارائه می دهد، زیرا محل سکونت دستگاه تلفن همراه کارمند را نشان می دهد. Geofencing کمی پیشرفته تر است، زیرا استفاده از فناوری GPS یا RFID را قادر می سازد تا یک هشدار را هنگامی که یک دستگاه تلفن همراه وارد شده به محل مرز کار مجازی را ترک می کند را فعال کند. این روند را به صورت اتوماتیک انجام می دهد و باعث می شود که کارفرمایان خاطری آسوده داشته باشند، در حالی که کارکنان خود را در محل و یا خارج از محل شرکت می دانند.

 

برای مدیریت پرسنل و داشتن گزارشات لحظه ای از کارکرد پرسنل و همچنین مدیریت بهینه می توانید از نرم افزار حضور و غیاب رایگان رادیکال استفاده نمایید

   دانلود نرم افزار

 

منبع:

www.business.com

درباره سجاد علی نیا

ارسال دیدگاه