NUMBER-ONE

همان طور که می دانید امور مالی و حسابداری در هر شرکت و سازمان از حساسیت و اهمیت بالایی برخوردار است. زیرا کلیه پرداخت ها،‌ دریافت ها،‌ اسناد حقوقی،‌ سرمایه گذاری، دفاتر و صورت ها وگزارش هایی که باید به اداره مالیات و دارایی تحویل شوند،‌ توسط بخش حسابداری انجام می پذیرد. بنابراین تهیه یک نرم افزار حسابداری مطمئن و مطابق با اصول و قوانین حسابداری و مالیاتی که حسابدار شما به راحتی بتواند با آن کار کرده و خروجی های لازم را از آن تهیه نماید،  از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

شرکت رایان پرسیس در راستای موارد فوق الذکر و برای کمک به شما در تهیه نرم افزار مناسب، ذکر نکات زیر را الزامی می داند:

 1. به هنگام تهیه نرم افزار حسابداری دقت نمایید که این نرم افزار توانایی نصب و سازگاری با همه انواع ویندوز را داشته باشد.
 2. با توجه به پیشرفت سریع و هر روزه نرم افزار در دنیا ما به شما پیشنهاد می کنیم که نرم افزاری را تهیه نمایید که به آسانی قابلیت سازگاری با نسخه های جدید ویندوز در آینده را داشته باشد.
 3. نرم افزاری را انتخاب نمایید که بر اساس متدولوژی های روز دنیا تحلیل، طراحی و کد نویسی شده باشد.
 4. حتی الامکان از نرم افزارهای باسابقه تر استفاده نمایید. زیرا تعدد مصرف کنندگان طی سال های متمادی باعث می شود که بسیاری از bug ها و مشکلات کاربری آن به مرور زمان کاهش یافته باشد.
 5. نرم افزار انتخابی شما باید UserFriendly باشد. یعنی بتوان با آن به راحتی کار کرد و تبادل اطلاعات نمود.
 6. از رابط کابر ساده ای برخوردار باشد. یعنی به طور مثال شما برای ثبت یک سند حسابداری نیازی به طی مسیرها و منوهای طولانی نداشته باشید. به راحتی با فشردن یک کلید فوری مانند F5 بتوانید این کار را انجام دهید.
 7. مناسب با کار و حرفه شما باشد. یعنی تمام نیازهای حسابدارتان از یک برنامه حسابداری را مرتفع نماید.
 8. یکپارچه باشد. یعنی شما بتوانید کلیه عملیات مالی و فروش و انبارداری خود را در برنامه انجام دهید.
 9. توانایی کار با برنامه برای افرادی که حسابداری نمی دانند. (امکان انجام عملیات حسابداری به صورت اتوماتیک)
 10. نرم افزار انتخابی شما باید بتواند ترازنامه سود و زیان و سایر گزارشات مهم یک مدیر را تهیه نماید.
 11. کادر پشتیبان مسوول و پاسخگو داشته باشد تا شما بتوانید به هنگام بروز مشکل، از خدمات پشتیبانی استفاده نموده و مشکلات را برطرف نمایید.
 12. شما برای کار با برنامه نیاز به آموزش دارید، بنابراین باید نرم افزاری را انتخاب نمایید که علاوه بر اینکه یادگیری آن آسان باشد، در مواقع لازم نیز بتوانید آموزش های لازم را دریافت نمایید.

شرکت رایان پرسیس با توجه به سابقه فعالیت طولانی، تنوع زیاد محصول، اصناف گوناگونی که از نرم افزارهای آن استفاده می کنند و … نرم افزارهای مطمئنی را برای کسب و کار شما طراحی و ارائه نموده است. نرم افزارهای این شرکت به دلیل امکانات و ابزارهای آموزشی رایگان و خدمات پشتیبانی مناسبی که در هر زمان و مکان قابل دسترس می باشد، انتخابی مناسب و مطمئن برای هر صنف می باشند.

تعداد زیاد مشتریان بیش از ده ها هزار نفر در اصناف و شغل های مختلف از قبیل شیشه بری ها، رستوران ها،‌ بازار آهن، سخت افزار و تجهیزات کامپیوتری، پوشاک، لوازم یدکی،‌ پارچه فروشی ها و صدها شغل دیگر، بیانگر کارآمد بودن نرم افزارهای این شرکت در مکانیزه کردن، افزایش بهره وری، یکپارچگی و کاهش هزینه های صاحبان این اصناف است.

 

 

دانلود رایگان نرم افزار حضور و غیاب رادیکال

دانلود رایگان نرم افزار انبارداری رادیکال

دانلود رایگان نرم افزار چاپ چک رادیکال

دانلود رایگان نرم افزار پرسنلی رادیکال

درباره سجاد علی نیا

1 پاسخ به چگونه نرم افزار مناسب با کسب و کار خود را پیدا کنیم؟
 1. […] پرسیس نیز با ارایه کیوسک لمسی و استند لمسی، شما را در مدیریت کسب و کارتان یاری می کند. با توجه به نوع خدماتی که ارائه می کنید، نرم […]


[بالا]

ارسال دیدگاه