نرم افزار انبار تحت وب

در این مقاله قصد داریم در مورد نرم افزار انبار تحت وب یا به عبارتی نرم افزار آنلاین انبار صحبت کنیم. با این سیستم، شما می توانید به صورت آنلاین، انبار خود را مدیریت کنید. بنابراین محدودیت زمانی و مکانی برای استفاده از آن نخواهید داشت.  انبار آنلاین، سی دی نیست که بتوانید آن را نصب کنید، یک نرم افزار تحت وب می باشد که بر روی سرور اجرا می شود. و شما توسط مرورگر ها و تبلت، کامپیوتر، موبایل یا هر وسیله ی دیگری که بتوانید با آن به اینترنت متصل شوید، می توانید به آن دسترسی داشته باشید. در مورد نرم افزار انبار تحت وب، مساله ای که وجود دارد، تمدید نرم افزار می باشد. در ادامه دلایل تمدید نرم افزار آنلاین انبار را بیان می کنیم.

تمدید نرم افزار آنلاین انبار

در این قسمت قصد داریم به سوالات زیر پاسخ دهیم:

  • چرا نرم افزار انبار تحت وب به صورت حق اشتراکی ارائه می شود؟
  • چرا نرم افزار انبار تحت وب را بایستی تمدید کنیم؟

نرم افزار های تحت وب را بایستی تا زمانی که نیاز داریم، آن را تمدید کنیم. بدین معنا که مثلا سالیانه وجهی، بابت حق اشتراک پرداخت کنیم. اما نرم افزارهای ویندوزی را یکبار می‌خریم و برای همیشه از آن استفاده می کنیم. نرم افزار انبار تحت وب، هزینه هایی دارد که شاید از دید مشتریان پنهان باشد. به طور مثال هزینه هایی از قبیل بکاپ گیری دوره ای، پشتیبانی و نگهداری سرور و …. که این هزینه ها در قیمت نرم افزار انبار لحاظ نمی شود.

بنابراین حق اشتراکی تعیین می شود که به صورت دوره ای بایستی پرداخت کنید. البته شایان به ذکر است که از نظر هزینه، نرم افزار تحت وب در مقایسه با نرم افزار ویندوزی، مقرون به صرفه تر می باشد. به این موضوع توجه داشته باشید که در نرم افزار های ویندوزی، هزینه‌هایی مثل بکاپ گیری، پشتیبانی و نگهداری سرور در قیمت نرم افزار لحاظ شده است. بنابراین از نظر هزینه، گران تر می باشد.

همانطور که می‌دانید انبار آنلاین، یک نرم افزار تحت وب می باشد، که بر روی سرور قرار دارد. و شما توسط مرورگر ها می توانید به آن دسترسی داشته باشید. همچنین محدودیت زمانی و مکانی برای شما وجود نخواهد داشت. امکانات و شرایط نرم افزار ویندوزی با تحت وب قابل مقایسه نمی باشد. شما با یک تحقیق ساده می توانید از این مزایا با خبر شوید. در ادامه به طور خلاصه به برخی از ویژگی‌های نرم افزار انبار تحت وب اشاره خواهیم کرد.

ویژگی های نرم افزار انبار تحت وب

  • اگر شما با خطا یا چالشی روبرو شوید، همکاران ما بدون مراجعه حضوری، می توانند مشکل شما را حل کنند.
  • بروزرسانی نرم افزار انبار تحت وب، بصورت اتوماتیک برای شما فعال خواهد شد.
  • آموزش های ویدیویی رایگان در نرم افزار قرار داده شده است و شما می توانید همیشه از آنها کمک بگیرید.

شرکت رایان پرسیس، با بهره گیری از برنامه نویسان حرفه ای، نرم افزار های آنلاین مختلفی برای کسب و کارها طراحی کرده است. به عنوان مثال: نرم افزار انبارداری فروشگاهی، نرم افزار مدیریت رستوران، سیستم انبارداری ابری رادیکالشما نیز برای مشاوره و اطلاع از سیستم های آنلاین ما، می توانید با شماره تلفن ۳۶۰۲ ۳۶۰۲ ۰۵۱ تماس حاصل کنید.

درباره شماعی

2 دیدگاه در نرم افزار انبار تحت وب | نرم افزار آنلاین انبار
  1. […] افزار انبارداری آنلاین رادیکال، یک نرم افزار تحت وب می باشد. که نیازی به نصب کردن ندارد و بر روی بستر […]

  2. […] این مرحله اطلاعات فاز قبل به برنامه نویس داده می شود. او با توجه به این اطلاعات، شروع به تولید […]


[بالا]

ارسال دیدگاه