نرم افزار انبارداری فروشگاه

موفقیت در هر شغلی نیازمند مدیریت صحیح می باشد. در حوزه انبارداری، آگاهی داشتن از یک سری اطلاعات، ما را در این امر یاری می کند. ما می توانیم به کمک نرم افزار رایگان انبارداری فروشگاه به اطلاعات لازم دسترسی پیدا کنیم. به طور مثال:

  • اطلاع از میزان فروش محصولات یا خدمات به صورت روزانه، ماهانه و یا سالانه
  • اطلاع از تعداد محصولاتی که رو به اتمام است و باید برای خرید، سفارش داده شوند
  • اطلاع از موعد سررسید مطالبات یا بدهی ها
  • ارتباط موثر با مشتریان

قطعا بدون آگاهی از این اطلاعات، شانس رشد کسب و کار ما مهیا نخواهد شد. به عنوان مثال یک هایپر مارکت را در نظر بگیرید. اگر صاحب این هایپر مارکت از میزان فروش خود بی اطلاع باشد، متوجه نمی شود که آیا فروش خوبی دارد یا خیر. همچنین اطلاع ندارد، کدام محصول تمام شده و باید سفارش بدهد، یا کدام محصول به اندازه کافی موجود است.

مهم ترین موضوع برای یک فروشنده، مشتریانش هستند. در واقع اگر این فروشگاه مشتری نداشته باشد، هیچ سودی در کار نخواهد بود. برای حفظ مشتریان باید همیشه موجودی فروشگاه کامل باشد. در نرم افزار رایگان انبارداری، امور مربوط به ورود و خروج کالاها و ارسال سفارشات با سرعت بیشتری انجام می گیرد. این سیستم احتمال بروز خطای انسانی را به صفر رسانده است.

نرم افزار انبارداری رایان پرسیس یکی از بهترین گزینه ها برای مدیریت فروشگاه می باشد. با نصب این نرم افزار و استفاده از آن به راحتی می توانید فروشگاه خود را مدیریت کنید. از طرفی همیشه می توانید یک نسخه پشتیبان از تمامی اطلاعات خود داشته باشید. تا در صورت بروز حادثه، اطلاعات را بازیابی کنید. تمامی اصطلاحات و امور مورد نیاز انبارداری در این سیستم تعریف شده است. ثبت اطلاعات محصولات، ورودی و خروجی ها، ثبت قیمت های خرید و فروش و همچنین تعداد آن ها توسط نرم افزار انبارداری قابل مدیریت است. این سیستم قابلیت چاپ رسید و حواله کالاها را نیز دارا می باشد. نرم افزار انبارداری رایان پرسیس قابلیت های فراوانی دارد که در ادامه به طور مختصر شرح می دهیم.

قابلیت های نرم افزار انبارداری رایان پرسیس

  • هیچ محدودیتی در کار نیست. نرم افزار انبارداری فروشگاه را می توانید بر روی تمام دستگاه ها اعم از کامپیوتر، لپ تاپ و… اجرا کنید. همچنین از انواع سیستم عامل ها مانند اندروید و IOS پشتیبانی می کند.
  • امکان مدیریت همزمان چندین انبار را دارد.
  • در هر زمان و مکانی می توانید مدیریت انبار خود را انجام داده و از آخرین تغییرات در انبار خود آگاه شوید.
  • با استفاده از ارسال پیامک هوشمند می توانید از موجودی انبار خود آگاه شوید و یا مشتریان را از تخفیفات خود مطلع سازید. همچنین با پیام تبریک اعیاد، ارتباط متقابلی با مشتریان داشته باشید.
  • در نرم افزار انبارداری فروشگاه، می توانید تمام عملیات بازرگانی خود را مدیریت کنید. عملیاتی نظیر: خرید و فروش  محصولات و یا محاسبه و پرداخت پورسانت به بازاریابان.
درباره شماعی

ارسال دیدگاه