نرم افزار انبارداری رستوران

برای کسب و کارهایی که مشغول تولید یک محصول و ارائه آن به بازار هستند، بحث انبار و انبارداری از اهمیت ویژه ای برخوردار است. مخصوصا اگر این محصولات مواد غذایی باشند. یک راهکار مناسب، استفاده از نرم افزار انبارداری رایگان رستوران می باشد. این مشاغل عمدتا دارای مواد خامی هستند که برای تولید محصول نیاز می باشند. این مواد تا زمانی که به یک محصول قابل عرضه تبدیل نشوند، باید در یک مکان مناسب و با کنترل بالا نگهداری شوند.

فودکورت، رستوران، کافی شاپ و …همه جزء مشاغلی هستند که باید مواد خام آنها در یک مکان مناسب، بهداشتی و با دمای خاص نگهداری شوند، چرا که این مواد غذایی، فاسد شدنی هستند. هر مجموعه غذایی با توجه به حجم سفارشات خود، به مواد خام نیاز دارد. مواد خام معمولا باید به روز تهیه شوند، تا مواد غذایی تازه و با کیفیت، تحویل مشتری بدهند. از طرفی کمبود مواد خام اولیه، سبب نارضایتی مشتری می شود. پس مدیریت انبار نقش بسیار مهمی در ارائه خدمات به مشتریان ایفا می کند. در واقع کیفیت موادغذایی ارتباط مستقیمی با مدیریت انبار دارد.

مسلما انبارداری کاری پرمسئولیت است و نیاز به دقت بالایی دارد. هر گونه سهل انگاری در فرآیند انبارداری لطمه زیادی به کسب و کار خواهد زد. استفاده از شیوه های سنتی انبارداری، باعث صرف هزینه های اضافی و اتلاف زمان می شوند. اگر مدیریت درستی بر روی موجودی مواد در انبار نداشته باشیم، ممکن است با کمبود بعضی از محصولات مواجه شویم و این به معنی از دست دادن مشتری خواهد بود. بنابراین با توجه به آنچه که در بالا گفته شد، به اهمیت انبارداری پی می بریم.

ما در ادامه شما را با نرم افزار رایگان انبارداری رادیکال آشنا خواهیم کرد. نرم افزار انبارداری رستوران، یک سیستم جامع برای مدیریت انبار می باشد. یعنی هر فرآیندی که در انبار انجام می شود، در این سیستم قابلیت تعریف دارد.

مزایای نرم افزار انبارداری رستوران

  • در هر مکانی که باشید، می توانید مدیریت انبار خود را بصورت آنلاین انجام دهید.
  • تنها نرم افزاری است که قابلیت اختصاص چندین انبار به یک کالا را دارد.
  • امکان تبدیل واحد در نرم افزار انبارداری وجود دارد.
  • اگر دارای چندین انبار هستید، جای نگرانی نیست چون این نرم افزار قابلیت مدیریت چندین انبار، به صورت همزمان را دارد.
  • از طریق سامانه پیامکی می توانید از ورود و خروج لحظه ای کالاها آگاه شوید.
درباره شماعی

ارسال دیدگاه