نرم افزار رایگان انبارداری

در این مقاله قصد داریم با معرفی نرم افزار رایگان انبارداری، شما را در مدیریت کسب و کارتان راهنمایی کنیم. انبارداری (inventory) یکی از بخش های بسیار مهم در اکثر مشاغل می باشد. برای اینکه به اهمیت موضوع پی ببریم، بهتر است مطلب را با ارائه یک مثال ادامه دهیم. یک فست فود را در نظر بگیرید.چرا انبارگردانی برای این شغل حائز اهمیت است؟ اگر انبار به درستی مدیریت نشود، چه تاثیری بر مجموعه خواهد گذاشت؟

چنانچه مدیریت آمار دقیقی از محصولات موجود در انبار خود نداشته باشد، نمی تواند تشخیص دهد از کدام محصول به مقدار کافی موجود است و کدام یک باید دوباره خریداری شود. اگر فست فود مدیریت مناسبی بر روی مواد اولیه خود نداشته باشد، با کمبود مواجه خواهد شد. چنانچه این اتفاق تکرار شود، قطعا مشتری در دفعات بعدی، به مکان دیگری مراجعه می کند.

در فست فود باید از یک سیستم جامع مدیریتی بهره گرفت تا فرد بتواند در هر موقعیت زمانی یا مکانی بر موجودی مواد غذایی در انبار خود نظارت داشته باشد. فست فود عموما با موادغذایی سرو کار دارد. در این بین اگر مدیریت صحیحی بر انبار وجود نداشته باشد، ممکن است منجر به فاسد شدن مواد غذایی شود.

سهل انگاری در هر یک از موارد فوق می تواند باعث لطمه زدن به برند کسب و کار شود. این لطمه به معنی از دست دادن مشتریست. در حیطه کسب و کارهای غذایی، خوش نامی و کسب رضایت مشتری از اهمیت ویژه ای برخوردار است. بنابراین برای مدیریت انبار، نیازمند یک نرم افزار دقیق هستیم تا عملیات انبارداری را برای ما آسان کند.

بهترین نرم افزار انبارداری برای فست فود کدام است؟

مسلما نرم افزاری بهترین است که بتواند به خوبی مدیریت انبار را انجام داده و اطلاعات مناسب و به موقع در اختیار صاحبان کسب و کار قرار دهد.

شرکت رایان پرسیس با بهره گیری از برنامه نویسان متخصص، نرم افزار رایگان انبارداری را عرضه کرده است. این نرم افزار قابلیت اجرا بر روی تمام سیستم ها از جمله موبایل، تبلت، لپتاپ و… دارد. نرم افزار رایگان انبارداری رادیکال می تواند تمامی دغدغه های شما را بابت مدیریت و کنترل انبار خود برطرف کند. این نرم افزار دارای قابلیت های زیادی است که در ادامه به چند مورد اشاره می کنیم.

مزایای نرم افزار رایگان انبارداری رادیکال:

  • در هر مکانی که هستید از مدیریت انبار خود به صورت آنلاین لذت ببرید.
  • در این نرم افزار محدودیتی برای مدیریت انبار یا انبارهای خود را ندارید، به عبارت دیگر اگر دارای چندین انبار برای کسب و کار خود هستید، می توانید همگی را بصورت همزمان مدیریت کنید.
  • همچنین با دریافت پیامک به محض ورود و خروج کالا، مدیریت مناسبی بر انبار خود داشته باشید.
درباره شماعی

ارسال دیدگاه