نرم افزار انبارداری اندروید

در مطالب قبلی در مورد مدیریت انبار و لزوم استفاده از آن صحبت کردیم. حال قصد داریم شما را در انتخاب نرم افزار مناسب برای مدیریت انبار، راهنمایی کنیم. نرم افزار ها برای پلتفرم های متفاوتی طراحی و تولید می شوند. هر کسی بسته به نیاز خود، آنها را خریداری می کند. مانند: نرم افزار انبارداری اندروید ، نرم افزار انبارداری IOS، نرم افزارهای تحت وب و….

پلتفرم در واقع بستری است که نیازمند یک سری سخت افزارها و نرم افزارهای مورد نیاز می باشد. برنامه نویسان برای طراحی نرم افزار ابتدا باید نوع پلتفرم خود را انتخاب کنند. یعنی نرم افزاری که قرار است تولید شود، بر روی چه بسترهایی قابل اجرا خواهد بود.

هر پلتفرم مجموعه ای از قوانین و استانداردها می باشد. این قوانین محدودیت هایی بر روی سخت افزار و نرم افزار اعمال می کند. گاهی اوقات نرم افزار به گونه ای طراحی می شود که بر روی چند پلتفرم رایانشی قابل اجرا خواهد بود. به این سیستم ها، نرم افزار کراس پلتفرم (Cross-Platform Software) گفته می شود.

هر سازمانی بسته به نیاز و گستردگی کار خود، ممکن است چندین انبار داشته باشد. گاهی انبارها از لحاظ موقعیت مکانی در یک منطقه، قرار ندارند. سرکشی روزانه و مدیریت انبارها کار بسیار دشواری می باشد. برای مدیریت این انبارها نیاز به یک سیستم قوی انبارداری داریم.

شرکت رایان پرسیس با تیم خبره برنامه نویسی، در زمینه تولید نرم افزارهای سفارشی، فعالیت می کند.  پیشنهاد ما برای مدیریت کالاهای انبار، استفاده از نرم افزار انبارداری رادیکال می باشد. این نرم افزار برای مدیریت کالاهای موجود در انبار مورد استفاده قرار می گیرد. و بر اساس نوع پلتفرم انواع مختلفی دارد: نرم افزار انبارداری اندروید، نرم افزار انبارداری IOS و نرم افزار انبارداری تحت وب.

با استفاده از نرم افزار انبارداری رادیکال، می توانیم فرآیند انبارداری را مدیریت کنیم. یکی از این فرآیندها، مدیریت وضعیت کالاها می باشد. هر کالا که وارد انبار می شود، با اطلاعات کامل در سیستم ثبت می شود. بنابراین برای جستجوی یک کالا کافیست نام یا خصوصیاتی از آن کالا را وارد کنیم و در کمتر از چند ثانیه، به اطلاعات مورد نیاز خود دسترسی داشته باشیم.

قابلیت های نرم افزار انبارداری رادیکال

نرم افزار انبارداری امکانات مختلفی به کاربران ارائه می کند. در زیر به چند نمونه از قابلیت های نرم افزار انبارداری رادیکال اشاره می کنیم:

  • قابل اجرا بر روی انواع پلتفرم ها و دستگاه ها می باشد.
  • ثبت اطلاعات ورودی به صورت نامحدود امکان پذیر است.
  • این نرم افزار قابلیت چند زبانه بودن را دارد.
  • امکان ورود فایل های اکسل در کمتر از یک دقیقه به نرم افزار انبارداری رادیکال وجود دارد.
  • سرورهای رایان پرسیس به طور متوالی هر ساعت از اطلاعات کاربران فایل پشتیبان (Backup) تهیه می کنند.
  • این نرم افزار محدود به زمان و مکان خاصی نمی باشد. شما در هر مکان و در هر ساعت از شبانه روز می توانید به اطلاعات انبار خود دسترسی داشته باشید.
درباره شماعی

ارسال دیدگاه