نرم افزار رایگان انبار

ما بارها در مورد نرم افزار رایگان انبار رادیکال صحبت کردیم. در این مطلب قصد داریم شما را در انتخاب مناسب ترین نرم افزار رایگان در حوزه انبارداری یاری کنیم.

مدیران برای دست یابی به استراتژی های یک سازمان، نیاز به یک سیستم یکپارچه مدیریتی دارند. امروزه در کل دنیا از کامپیوتر و نرم افزارهای تخصصی  برای رسیدن به اهداف سازمانی استفاده می شود. مهم ترین دغدغه هر مدیر، مدیریت انبار می باشد. اینکه بتواند در هر لحظه و از هر مکانی بر انبار خود نظارت داشته  باشد.

نرم افزارهای مختلفی توسط برنامه نویسان، برای مدیریت انبار طراحی شده است. تفاوت این نرم افزارها در قابلیت ها و امکانات آنها می باشد. شرکت رایان پرسیس، نرم افزار رایگان انبار رادیکال را  در دسترس عموم قرار داده است. شما نیز با مراجعه به سایت anbardari.ir، می توانید نسخه های مختلف این نرم افزار رایگان را دانلود و نصب کنید.

قابلیت های نرم افزار رایگان انبار

یکی از قابلیت های مهم نرم افزار انبارداری رادیکال، قابلیت چند زبانه بودن آن می باشد. یعنی مدیران با توجه به نیاز، زبان مورد نظر خود را انتخاب می کنند. این نرم افزار از سه زبان فارسی، عربی و انگلیسی پشتیبانی می کند.

نرم افزار رایگان انبار را در هر زمان و موقعیت مکانی که باشید می توانید اجرا کنید. فقط کافیست به مرورگر وب و یا اپلیکیشن انبارداری دسترسی داشته باشید. بنابراین از موجودی انبار، اطلاعات کالاها، ورود و خروج آنها و … اطلاع پیدا خواهید کرد.

یک روش راحت برای ثبت کالاها در نرم افزار رایگان انبار، استفاده از بارکدخوان می باشد. امروزه اکثر کسب و کارها، برای سهولت در کارها، از بارکدخوان استفاده می کنند. قبلا در مورد نرم افزار انبار مبتنی بر بارکد صحبت کردیم. نرم افزار انبارداری رادیکال قابلیت اتصال به بارکد خوان را دارد. و این یکی از قابلیت های مهم این نرم افزاری به شمار می رود.

مدیران گاهی با مشکل از دست رفتن اطلاعات، مواجه می شوند. این امر ممکن است به دلیل خرابی سخت افزار ی و یا خطا انسانی رخ دهد. اما نگران این موضوع نباشید. شرکت رایان پرسیس هر یک ساعت، از کل اطلاعات شما بکاپ (backup) می گیرد. شما نیز با ثبت تیکت، می توانید فایل پشتیبان خود را دریافت نمایید.

با کمک نرم افزار رایگان انبار می توانید از اطلاعات، خروجی اکسل و همچنین پی دی اف داشته باشید. از طرفی می توانید حجم زیادی از کالاها را که در فایل اکسل ذخیره شده اند، به راحتی در نرم افزار بارگزاری کنید.

درباره شماعی

1 پاسخ به نرم افزار رایگان انبار به سه زبان دنیا
  1. […] پیشرو در تولید انواع نرم افزارهای انبارداری می باشد. نرم افزار رادیکال یکی از محبوب ترین نرم افزارهای انبارداری می […]


[بالا]

ارسال دیدگاه