کنترل انبار بدون محدودیت زمانی و مکانی

مدیران برای نظارت بر انبارهای خود، نیاز به یک سیستم کنترل انبار دارند. تا بتوانند در هر موقعیت جغرافیایی و در هر ساعت از شبانه روز تنها با یک مرور گر یا نرم افزار از وضعیت انبار خود آگاه شوند. شرکت رایان پرسیس سالهاست که در حوزه طراحی و تولید نرم افزارها فعالیت می کند. در یک نظرسنجی انجام شده، محبوب ترین نرم افزار های این شرکت به شرح زیر می باشند:

کنترل انبار با رادیکال

در نرم افزار انبارداری رادیکال شما می توانید تمامی انبارهای خود را در سیستم ثبت کرده و هر تعداد کالا که داشته باشید، به انبارها اختصاص دهید. همچنین در ثبت مشتریان محدودیتی نخواهید داشت. این نرم افزار مالیات بر ارزش افزوده را به صورت خودکار برای کالاها محاسبه خواهد کرد.

در سیستم کنترل انبار شما می توانید “گروه کالا “تعریف کنید . این کار برای نظم بخشیدن به اطلاعات می باشد. سپس هر تعداد کالا که بخواهید، می توانید به گروه ها اختصاص دهید.

یکی از مزیت های مهم سیستم مدیریت انبار، امکان ثبت قفسه و مکان کالا می باشد. یعنی شما برای هر کالا در انبارهای مختلف، می توانید به صورت مجزا و تفکیک شده مکان کالا راثبت کنید. جستجوی پیشرفته یکی از قابلیت های پرکاربرد نرم افزار کنترل انبار به شمار می رود. شما می توانید در کمتر از چندثانیه، کالایی را در انبار جستجو کنید.

امکانات نرم افزار کنترل انبار

هر مدیری باتوجه به نیاز های خود، قابلیت های مختلفی از نرم افزار انتظار دارد. در ادامه شما را با بعضی از قابلیت های سیستم انبارداری رادیکال آشنا می کنیم.

حال با آغاز سال ۱۳۹۹، رایان پرسیس هدایای ویژه ای تحت عنوان “کیت نوروزی رادیکال” برای مشتریان عزیز ارائه کرده است. شما نیز می توانید با مراجعه به وب سایت ما، از این خدمات بهره مند شوید.

درباره شماعی

ارسال دیدگاه