نرم افزار انبارداری آنلاین

در بعضی از کسب و کارها، انبارداری یکی از فعالیت های اساسی به شمار می رود. یعنی عملکرد سازمان، شدیدا به چگونگی مدیریت انبارها وابسته است. در ادامه این مطلب، شما را با نرم افزار انبارداری آنلاین رادیکال آشنا خواهیم کرد. نرم افزار انبارداری آنلاین رادیکال، اولین و تنها سیستم انبارداری ابری (Cloud Base) می باشد. این نرم افزار قابلیت اختصاص بی نهایت واحد و انبار به هر کالا را دارد. همچنین قادر است واحد های یک کالا را به یکدیگر تبدیل کند.

شرکت رایان پرسیس، سالهاست که در زمینه تولید نرم افزارهای کاربردی فعالیت دارد. یکی از پرفروش ترین محصولات ما، نرم افزار انبارداری آنلاین رادیکال می باشد. این نرم افزار با قابلیت های فراوانی که دارد، تمام نیازهای یک سازمان را مرتفع می سازد.

سفارشی سازی محصول: هر کسب و کاری با توجه به نیاز و سلیقه خود، به بعضی خدمات برای انبارداری احتیاج دارد. ما در رایان پرسیس، می توانیم این خدمات را برای هر مشتری فراهم کنیم. به این کار سفارشی سازی متناسب با نیاز مشتری می گویند.

پشتیبانی قوی: در بیشتر مشاغل، ضمانت و خدمات پس از فروش از اهمیت ویژه ای برخوردار است. مردم ترجیح می دهند محصولی را خریداری کنند که پشتیبانی قوی داشته باشد. ما در رایان پرسیس، به صورت ۲۴ ساعته، پاسخگوی مشتریان خود هستیم. شما می توانید بصورت تلفنی در ساعات اداری و به صورت تیکتینگ در طول شبانه روز با ما در ارتباط باشید.

قابلیت اجرا بر روی همه دستگاه ها: یک برنامه کاربردی بایستی بر روی تمام دستگاه ها قابل اجرا باشد و محدودیتی برای مشتری ایجاد نکند. نرم افزار انبارداری آنلاین رادیکال این امکان را فراهم کرده است. شما می توانید برنامه را بر روی موبایل، تبلت و لپ تاپ خود اجرا کنید. بنابراین از هر مکانی بر انبار خود نظارت داشته باشید.

استفاده ۳۰ روز رایگان از دمو محصول: رایان پرسیس در جهت حفظ رضایتمندی مشتریان، دمو محصول را به مدت ۳۰ روز، بصورت رایگان در اختیار آنها قرار می دهد . در این مدت مشتری می تواند تصمیم نهایی خود را، برای خرید محصول بگیرد.

مشاوره رایگان: ما در تیم رایان پرسیس، مشاوران خبره ای داریم تا مدیران را در جهت رسیدن به خواسته هایشان یاری کنند. همچنین پاسخگوی تمام سوالات آنها باشند. ما برای راحتی مشتریان، فیلم آموزشی کوتاهی تدوین کرده ایم. هرچند نرم افزار انبارداری آنلاین رادیکال، رابط کاربری ساده و قابل فهمی دارد.

ویژگی های نرم افزار انبارداری آنلاین رادیکال

با شروع نوروز ۹۹، رایان پرسیس افتخار این را دارد که “کیت نوروزی رادیکال” را به عنوان یک هدیه مخصوص به مشتریان عزیز عرضه کند. برای دریافت اطلاعات بیشتر به وب سایت رایان پرسیس مراجعه کنید.

درباره شماعی

2 دیدگاه در نرم افزار انبارداری آنلاین با بی نهایت واحد و انبار
  1. […] صورت درخواست برای خروج کالا، ابتدا بایستی نرم افزار آنلاین انبارداری را چک کنید. تا از مکان کالا و موجودی آن مطلع […]


[بالا]

ارسال دیدگاه