دسترسی از راه دور

در حال حاضر، با توجه به گسترش شیوع کرونا، ما نیز مانند سایر شهروندان، نگران شرایط پیش آمده هستیم. تعطیلی کامل کسب و کارها، برای مدیران و کارمندان قطعا زیان مالی در پی خواهد داشت. بنابراین مدیران، دنبال بستری برای ایجاد دسترسی از راه دور ، برای نرم افزارهای ابری رادیکال ، نرم افزارهای ویندوزی رادیکال و نرم افزار های تحت وب رادیکال می باشند.

شرکت رایان پرسیس سالهاست که در زمینه طراحی و تولید سیستم های یکپارچه سازمانی، فعالیت دارد. با توجه به نیاز امروز مدیران، مبنی بر دسترسی از راه دور پرسنل و نظارت بر فعالیت های آنها، برآن شدیم تا شما را، با محصولات رادیکال آشنا کنیم. تاحداقل بتوانیم، دغدغه های ایجاد شده برای مدیران را تا حدودی برطرف سازیم.

استفاده از نرم افزارهای سازمانی علاوه بر پیچیدگی هایی که دارند، نیازمند یک سری پیش نیاز ها هستند. از جمله: دیتاسنتر، فضای ذخیره سازی اطلاعات و یک تیم از متخصصین IT که بایستی مدیریت این سیستم ها را برعهده بگیرند. نگهداری و مدیریت این تجهیزات برای سازمان بسیار هزینه بردار می باشد. شرکت رایان پرسیس برای سهولت در امر مدیریت و همچنین در راستای کاهش هزینه ها، نرم افزارهای متنوعی با توجه به نیاز و سلیقه مشتریان طراحی و تولید کرده است. در ادامه شما را با انواع نرم افزارهای شرکت رایان پرسیس آشنا خواهیم کرد.

انواع نرم افزار های رادیکال

 • نرم افزار ابری
 • نرم افزار ویندوزی
 • نرم افزار تحب وب یا Web Based

نرم افزار ابری

در نرم افزار ابری، ارائه خدمات به صورت آنلاین انجام خواهد شد. برای استفاده از این نوع نرم افزار، شما نیازی به نصب کردن نرم افزار ندارید، فقط به اینترنت و یک اکانت کاربری احتیاج دارید. دقیقا مثل ساختار اینترنت بانک، که در بین مردم از محبوبیت بالایی برخوردار است. و یکی از پرکاربردترین سیستم های بانکی محسوب می شود.

شما با استفاده از نرم افزار ابری رادیکال، از سرور و مجموعه های پیچیده ی نرم افزاری، راحت می شوید. و نیازی به تنظیمات سیستم عامل نخواهید داشت. در نتیجه هزینه بسیار کمتری پرداخت می کنید. در زیر به چند مورد از نرم افزارهای ابری رادیکال اشاره می کنیم.

سازمان‌ها و کارکنان از هر مکان و زمانی، می‌توانند به اطلاعات سازمان دسترسی داشته باشند. استفاده همزمان از یک نرم افزار سبب می شود تا از هرگونه مغایرت و خطای انسانی جلوگیری به عمل آید.

علاوه براین، شما می توانید از خدمات پشتیبانی رایان پرسیس بهره مند شوید. نرم افزار ابری، به صورت خودکار هر دو ساعت از اطلاعات شما نسخه پشتیبان (Backup) تهیه می کند. بنابراین با وجود سرورهای قدرتمند ابری، خیالتون راحت خواهد بود.

منعطف بودن نرم افزار ابری به شما این امکان را می دهد که متناسب با رشد کسب و کار خود، اطلاعات جدید را به نرم افزار اضافه کنید. بنابراین به نسبت نیاز سازمان، هزینه خواهید کرد. همچنین می توانید با توجه به بازه زمانی مورد نیاز، حق اشتراک بپردازید. بنابراین هزینه خرید نرم افزار، نگهداری سرور و تجهیزات حذف خواهد شد.

سیستم های ابری

نرم افزار ویندوزی

نرم افزار ویندوزی، بر روی سیستم عامل ویندوز نصب و اجرا می شود. این نرم افزار را، یکبار برای همیشه خریداری می کنید و مادام العمر از آن استفاده می کنید. نرم افزار ویندوزی، مجموعه ای از فرآیندهای سازمانی را مدیریت و ذخیره می کند. این نرم افزار، سرعت عمل بالایی دارد و به درخواست ها به سرعت پاسخ می دهد. در ادامه به چند مورد از نرم افزارهای ویندوزی رادیکال اشاره می کنیم.

یکی از قابلیت های مهم شرکت رایان پرسیس که در بالا اشاره کردیم، داشتن سرورهای قوی برای مدیریت اطلاعات شما می باشد. بدین صورت که شما نیازی به هزینه کردن برای خرید سرور و تجهیزات را ندارید. ما تمامی امکانات را در اختیار سازمان قرارخواهیم داد. شما کافسیت نرم افزار ویندوزی را خریداری کرده و آن را بر روی سیستم خود نصب کنید.

رایان پرسیس از بانک اطلاعاتی شما محافظت می کند و امنیت اطلاعات سازمان را برعهده می گیرد. همچنین سیستم، به صورت خودکار هر دو ساعت از اطلاعات شما، نسخه پشتیبان یا به عبارتی بکاپ (Backup) تهیه می کند. متخصصین ما در رایان پرسیس، با استفاده از فایروال های قوی، از ورود هکرها به سیستم اطلاعاتی شما جلوگیری خواهند کرد.

نرم افزار تحب وب یا Web Based

نرم افزار تحت وب، از یک هسته اصلی و پایدار تشکیل شده است. بنابراین برای ایجاد تغییر یا به روزرسانی نرم افزار، کافیست تغییرات را بر روی هسته اصلی اعمال کنیم. این تغییرات برای تمامی کاربران از طریق اینترنت اعمال خواهد شد. نرم افزار تحت وب، نیازی به نصب کردن ندارد و از سرعت بالایی برخوردار است. 

از هر مکان و در هر زمانی می توانید به نرم افزار تحت وب دسترسی داشته باشید. فقط به یک دستگاه نظیر: موبایل، تبلت، لپ تاپ و… نیاز دارید، تا بتوانید مرورگر را بر روی آن اجرا کنید. شما می توانید با استفاده از آی پی استاتیک بدون هیچ تنظیماتی، خارج از شرکت به اطلاعات سازمان دسترسی داشته باشید. این یکی از مزایای نرم افزار تحت وب رادیکال می باشد. در ادامه به چند مورد از نرم افزارهای تحت وب رادیکال اشاره می کنیم.

 • سیستم حسابداری فروشگاهی تحت وب رادیکال
 • سیستم انبارداری تحت وب رادیکال
 • سیستم نگهداری و تعمیرات ماشین آلات تحت وب رادیکال
 • و…

همانطور که در بالا اشاره کردیم، شرکت رایان پرسیس مجهز به سرورهای قوی با امنیت بالا می باشد. شما می توانید برای صرفه جویی در هزینه و جلوگیری از حملات سایبری احتمالی، مدیریت و نگهداری اطلاعات خود را به ما بسپارید.

قابلیت دسترسی از راه دور برای نرم افزارهای رادیکال

همان طور که در بالا اشاره کردیم، گاهی شرایطی ایجاد می شود که نمی توانیم حضور فیزیکی در محل کار خود داشته باشیم. از طرفی هم نمیتوانیم نسبت به سرمایه خود بی تفاوت بمانیم. رایان پرسیس برای مشتریان خود در این حوزه، راهکار مناسبی ارائه کرده است. دسترسی از راه دور برای نرم افزارهای رادیکال، قابلیت مناسبی است که بسیاری از دغدغه ها را برطرف می سازد.

زمانی که شما از نرم افزارهای ویندوزی و تحت وب رادیکال استفاده می کنید، اطلاعات شما در سیستم محل کارتان در دسترس خواهد بود. برای اینکه بتوانید از قابلیت دسترسی از راه دور رادیکال بهره مند شوید، نیاز به فراهم کردن یک سری زیرساختها هستید.

دسترسی از راه دور به نرم افزار ابری

زیرساخت های مورد نیاز برای دسترسی از راه دور

 • ویندوز۱۰, ویندوز۸٫۱, ویندوز۸, ویندوز۷, ویندوز ویستا, ویندوز XP
 • مقدار RAM مورد نیاز حداقل، ۴ گیگابایت باشد.
 • CPU حداقل Dual باشد.
 • IP استاتیک
 • اینترنت پرسرعت

همان طور که در بالا بیان کردیم، برای دسترسی به نرم افزارهای رادیکال، خارج از محل کار بایستی زیرساخت هایی فراهم کنیم. اگر می خواهید هزینه کمتری متحمل شوید، پیشنهاد رایان پرسیس استفاده از نرم افزارهای ابری رادیکال می باشد. سیستم های ابری، امنیت بالایی داشته و به صورت خودکار از اطلاعات شما بکاپ تهیه می کنند. و از هر مکان و زمانی امکان دسترسی به اطلاعات سازمان را خواهید داشت.

برای دریافت اطلاعات بیشتر یا مشاوره با متخصصین رایان پرسیس، از طریق شماره تلفن ۳۶۰۲ ۳۶۰۲ ۰۵۱ با ما در ارتباط باشد.

درباره شماعی

1 پاسخ به قابلیت دسترسی از راه دور برای نرم افزارهای ابری، ویندوزی و تحت وب رادیکال
 1. […] رایان پرسیس با ارائه “قابلیت دسترسی از راه دور” برای سیستم های رادیکال، بستر مناسبی برای دورکاری […]


[بالا]

ارسال دیدگاه