سیستم های ابری

در این مقاله قصد داریم شما را با سیستم های ابری رادیکال آشنا کنیم. به طور مثال سیستم انبارداری ابری رادیکال، که یک سیستم انبارداری آنلاین می باشد، از هر مکان و در هر زمانی قابلیت دسترسی دارد. بدین معنا که شما خارج از محل کار خود نیز می توانید اطلاعات بروز انبار را در اختیار داشته باشید. در زیر به چند نمونه از سیستم های ابری رادیکال اشاره خواهیم کرد:

قابلیت دسترسی از راه دور

دسترسی به اطلاعات خارج از محل کار، یکی از مزیت های سیستم سازمانی به حساب می آید. در این روزها نیز با توجه به شیوع ویروس کرونا و گسترش آن در سطح جامعه، دولت از مردم درخواست کرده تا مدتی خود را در خانه قرنطینه کنند. یکی از دغدغه های اصلی مردم، شرایط ایجاد شده برای کسب و کار آنها می باشد. ما نیز سعی کردیم، تا با ارائه راهکارهای بهینه، سهمی در بهبود این شرایط داشته باشیم.

شرکت رایان پرسیس با ارائه “قابلیت دسترسی از راه دور” برای سیستم های رادیکال، بستر مناسبی برای دورکاری پرسنل و  نظارت مدیران فراهم کرده است. تا ضمن ادامه فعالیت سازمان، پرسنل نیز در خانه بمانند و از رفت و آمد های اضافی جلوگیری به عمل آید. وقتی مدیران برای مدیریت مجموعه خود، از سیستم های رادیکال بهره می گیرند، می توانند یکپارچگی کاملی بین واحدهای خود داشته باشند. بنابراین اطلاعات درست و دقیقی برای اداره کسب و کارشان فراهم خواهد شد. حتماً شما هم مشتاق هستید که کسب و کارتان را این چنین مدیریت کنید. اما محدودیت هایی دارید:

 • ممکن است از پس هزینه های آن بر نیاید.
 • پرسنل IT نداشته باشید.
 • خرید و نگهداری سرور برای شما به صرفه نباشد.

ما در شرکت رایان پرسیس، به تمام محدودیت ها و دغدغه های صاحبان کسب و کار می اندیشیم. و تلاش می کنیم با راهکارهایی، به مدیریت بهتر کسب و کارها کمک کنیم. متخصصین ما با ارائه سیستم های ابری رادیکال مانند انبارداری ابری، شما را از خرید لایسنس، افزایش نیروی انسانی، خرید و نگهداری سرور بی نیاز می کنند. بنابراین هر کسب و کاری متناسب با نیاز خود می تواند از نرم افزارهای رادیکال در بستر ابر استفاده کند. شما می توانید اطلاعات سازمان را،بدون محدودیت در زمان و مکان، در بستری امن مانند سیستم انبارداری آنلاین در اختیار داشته باشید.

انبارداری آنلاین

سیستم های انبارداری ابری یا سیستم های انبارداری غیر ابری!؟

در ادامه مطلب می خواهیم شما را با سیستم های ابری و غیر ابری آشنا کنیم. تا بررسی کنیم چه سیستمی برای سازمان شما کارآمدتر است. به طور مثال سیستم انبارداری ابری برای مجموعه شما مناسب است یا سیستم انبارداری ویندوزی. به طور کلی هر سیستم نرم افزاری برای اجرا، نیاز به بستری مناسب دارد. برای فراهم کردن این بسترها، مدیران بایستی با توجه به نیازهای خود، هزینه کنند. در زیر به چند مورد از نیازهای سیستم های ابری و غیر ابری اشاره خواهیم کرد.

نیازهای سیستم های غیر ابری:

 • لایسنس نرم افزار
 • پیاده‌سازی
 • سخت افزار
 • آی پی
 • نگهداری
 • آموزش

نیازهای سیستم های ابری:

 • حق اشتراک
 • پیاده سازی
 • آموزش

با توجه به برآوردهای انجام شده، سیستم های ابری نسبت به سیستم های غیر ابری، تا ۷۷ درصد هزینه ی کمتری دارند. بنابراین سیستم های ابری برای خیلی از سازمان ها مقرون به صرفه تر می باشند.به عنوان مثال در یک انبار، استفاده از سیستم انبارداری ابری یا همان سیستم انبارداری آنلاین، سبب بهبود امور مدیریتی می شود.

خدمات آموزشی و پشتیبانی انبارداری ابری/ انبارداری آنلاین

در بحث آموزش و پشتیبانی، شرکت رایان پرسیس قدم به قدم با مشتریان همراه خواهد بود. عموما نرم افزارهای ابری رادیکال مانند انبارداری ابری یا انبارداری آنلاین، رابط کاربری ساده و قابل فهمی دارند. همچنین در این زمینه ما امکانات و ابزارهای مختلفی به مشتریان ارائه می کنیم. در ادامه با بعضی از این خدمات، در حوزه آموزش و پشتیبانی آشنا خواهید شد.

 • هر نرم افزار حاوی یک فایل راهنمای pdf و یک ویدیوی آموزشی می باشد، که همراه پکیج ها برای مشتریان ارسال می شوند.
 • همچنین مشتریان می توانند از طریق پرتال، به صورت آنلاین به فایلهای راهنمای pdf و ویدیوی آموزشی دسترسی داشته باشند.
 • جلسات آموزشی برای مدیران و پرسنل، بصورت رایگان برگزار می شود.
 • نرم افزار خریداری شده به صورت رایگان از طریق ریموت نصب و راه اندازی می شود.
 • به مدت ۶ ماه خدمات و پشتیبانی رایگان سطح ۳، به مشتریان ارائه می شود.
 • حل مشکلات و پاسخگویی به سوالات مشتریان، در این ۶ ماه بصورت رایگان خواهد بود.
 • این خدماتِ رایگان، از طریق تلفن، ریموت، چت، تیکت و پرتال مشتریان قابل دسترس می باشد. و مشتری می تواند از طریق یکی از این روش ها، با ما در ارتباط باشد.

انبارداری ابری

تجربه ای متفاوت

در آخر می خواهیم صحبت های یک مدیر ارشد را با شما به اشتراک بگذاریم. شاید تجربه ایشان برای شما نیز مفید واقع شود. و این را بدانید که مدیریت صحیح، نیازمند دانش بروز و استفاده از سیستم مدیریتی مناسب می باشد.

“سالها در شرکت، مسئول انبار بودم و به خاطر تجربیات چندین ساله در این سمت، به تمام جزئیات کار مسلط بودم.  وقتی در شرکت ترفیع گرفتم، از پیشرفت مسیر شغلی خودم خوشحال بودم. از طرفی به خاطر مشغله های کار جدید، نگران جا افتادن در کارم بودم. تجربه چندین ساله من می گوید که اگر می خواهید متخصص باشید و پیشرفت کنید، بایستی آموزش را در برنامه‌های کاری خودتان قرار بدهید. همچنین از سیستم درست مدیریتی برای کنترل امور استفاده کنید. من با استفاده از آموزشهای الکترونیکی توانستم بر روی موضوعات جدید کارم تسلط پیدا کنم. خوبیه این نوع آموزش، یادگیری سریع و آسان آن می باشد. حتی هنوزم که مدتی از تغییر سمت من می‌گذرد، برای مرور و یادگیری تغییرات نرم افزار، به این آموزش ها مراجعه می کنم.”

ما در شرکت رایان پرسیس، حاضریم شما را تا رسیدن به قله های ترقی همراهی کنیم. تیم مشاوره ما، با شناسایی نیازهای مجموعه و بررسی امکانات و بودجه شما، بهترین سیستم مدیریتی را برای شما طراحی و پشتیبانی می کند. برای مشاوره با متخصصین رایان پرسیس، با شماره تلفن ۳۶۰۲ ۳۶۰۲ ۰۵۱ تماس حاصل کنید.

درباره شماعی

2 دیدگاه در سیستم انبارداری ابری و انبارداری آنلاین رادیکال
 1. […] ساعتی از شبانه روز از طریق اینترنت می توانید به خدمات نرم افزار آنلاین دسترسی داشته باشید. شما با استفاده از مرورگر و دستگاهی […]

 2. […] افزار انبارداری فروشگاهی، نرم افزار مدیریت رستوران، سیستم انبارداری ابری رادیکال. شما نیز برای مشاوره و اطلاع از سیستم های آنلاین ما، می […]


[بالا]

ارسال دیدگاه