خدمات رایگان مقابله با کرونا

در حال حاضر با گسترش شیوع کرونا در ایران ، آسیب پذیرترین قشر، کادر درمانی می باشند. چراکه بصورت مستقیم با بیماران در ارتباط هستند. آنها در خط مقدم مبارزه با این ویروس قرار دارند و برای بازگرداندن سلامت جامعه شبانه روز تلاش می کنند. به طور کلی هر اقدامی که در جهت مقابله با ویروس کرونا صورت می گیرد، قابل ستایش و قدردانی است. بنابراین هر کسی به نوبه خود، تلاش می کند تا خدمات رایگان برای مقابله با کرونا ارائه دهد.

ما در شرکت رایان پرسیس قصد داریم به پاس قدردانی از زحمات بی دریغ کادر درمانی، همچنین سهولت در امور وابسته به پزشکی و در مسیر مقابله با ویروس کرونا در ایران، خدمات رایگانی در این زمینه ارائه کنیم. ما نرم افزار انبارداری آنلاین رادیکال را به صورت کاملا رایگان، در اختیار سازمان هایی قرار می دهیم که به نحوی برای مقابله با ویروس کرونا در ایران فعالیت می کنند.

خدمات انبارداری آنلاین رادیکال، مشروط به دریافت وجهی بابت حق اشتراک می باشد. اما در حال حاضر، از کادر درمانی و غیر درمانی که درگیر کرونا هستند، هیچ هزینه ای دریافت نخواهد شد. در واقع رایان پرسیس در تلاش است تا به شکلی در این شرایط بحرانی، کمک رسان مردم و کادر زحمتکش درمانی باشد.

خدمات رایگان انبارداری آنلاین برای چه سازمان هایی قابل استفاده می باشد؟

یکی از دغدغه های سازمان ها، آگاهی از دارایی ها، در هر لحظه می باشد. تا در مواقع ضروری دچار کمبود دارو یا تجهیزات نشوند. در ادامه به برخی از سازمان هایی که می توانند به صورت رایگان از خدمات انبارداری آنلاین ما بهره مند شوند، اشاره می کنیم:

  • سازمان هلال احمر
  • بیمارستان ها و مراکز درمانی خصوصی و غیرخصوصی
  • هر سازمان خصوصی و غیرخصوصی که برای مقابله با ویروس کرونا در ایران فعالیت می کند.
  • هر شخص حقیقی یا حقوقی که به هر نحوی برای مقابله با ویروس کرونا فعالیت می کند.
  • و…

امید است با ارائه رایگان این سیستم انبارداری و کمک به امور درمانی، سهمی ناچیز برای مقابله با این بحران داشته باشیم.

کرونا در ایران

نرم افزار انبارداری آنلاین رادیکال

نرم افزار انبارداری آنلاین رادیکال، یک نرم افزار تحت وب می باشد. که نیازی به نصب کردن ندارد و بر روی بستر اینترنت قابل اجرا می باشد. یکی از مهم ترین مزایای این سیستم مخصوصا در موقعیت بحرانی کنونی، عدم نیاز به تجهیزات سخت افزاری می باشد. بدین معنا که از هر مکان و در هر ساعتی از شبانه روز از طریق اینترنت می توانید به خدمات نرم افزار آنلاین دسترسی داشته باشید. شما با استفاده از مرورگر و دستگاهی که قابلیت اتصال به اینترنت را دارد، می توانید از خدمات انبارداری آنلاین استفادی کنید. و هر زمان که لازم باشد از کل موجودی انبار گزارش تهیه کنید.

از طرفی این سیستم انبارداری، رابط کاربری بسیار ساده ای دارد. یعنی برای یادگیری نیاز به آموزش خاصی ندارد. با این حال، ما آموزش هایی را در اختیار کاربران قرار خواهیم داد. همچنین نرم افزار انبارداری آنلاین توانایی سازگاری با فایل های اکسل را نیز دارد. بدین معنا که شما می توانید از طریق فایل اکسل به یکباره کلیه اطلاعات را در سیستم انبارداری ذخیره کنید. همچنین می توانید گزارشی در قالب اکسل و پی دی اف دریافت کنید.

برای گروه رایان پرسیس، توفیق بزرگی به حساب می آید که بتواند در این روزهای بحرانی، سهمی در بهبود شرایط داشته باشد. ما از بودن در کنار شما خرسندیم و درخواست می کنیم، این نرم افزار آنلاین را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید. همچنین برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن ۳۶۰۲ ۳۶۰۲ ۰۵۱ تماس حاصل کنید.

درباره شماعی

ارسال دیدگاه