انبار دارو

شرکت رایان پرسیس با آرزوی سلامتی در سال نو، مجموعه ای از خدمات رایگان را برای مشتریان عزیز فراهم کرده است. این خدمات در قالب کیت نوروزی رادیکال و نرم افزار رایگان تحت وب رادیکال برای مدیریت بهینه انبار دارو در مراکز مقابله با کرونا ارائه شده است. رایان پرسیس، سال خوبی را برای همه هم وطنان عزیز آرزو می کند. با توجه به شرایط پیش آمده، و شیوع ویروس کرونا در جهان، تمامی کشورها در حال مبارزه با این ویروس هستند. اپیدمی این ویروس در ایران، سبب شده تا تعداد مراجعه کنندگان به بیمارستان ها و مراکز درمانی، افزایش یافته و این روند صعودی سبب ایجاد بحران در کشور شده است. بنابراین بایستی همه مردم دست به دست هم بدهند تا بتوانند با همدلی و مشارکت یکدیگر، از این بحران رهایی یابند.

در حال حاضر کادر درمانی روزهای سختی را تجربه می کنند. شرکت رایان پرسیس نیز در تلاش است تا به هر نحوی سهمی در بهبود این شرایط داشته باشد. در مراکز درمانی آگاهی از موجودی داروها و تجهیزات پزشکی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.و یکی از دغدغه های مراکز درمانی به حساب می آید. چرا که بعضی داروها و تجهیزات برای ادامه حیات بیماران ضروری می باشند. و غفلت در این مسئله، اتفاقات جبران ناپذیری در پیش خواهد داشت.

با توجه به مسایل گفته شده، رایان پرسیس تصمیم گرفته، تا نرم افزار انبارداری آنلاین رادیکال را که توسط این شرکت طراحی شده است، به صورت رایگان در اختیار متقاضیان قرار دهد.

چه سازمان هایی می توانند از طرح رایگان ما در حوزه مدیریت انبار دارو بهره مند شوند؟

کلیه سازمان هایی که به طور مستقیم یا غیر مستقیم، برای مقابله با ویروس کرونا فعالیت می کنند، شامل طرح رایگان رایان پرسیس در حوزه انبارداری خواهند شد. این مراکز شامل: کلیه بیمارستانها و مراکز درمانی خصوصی و غیرخصوصی در سطح کشور، سازمان هلال احمر، و شرکت هایی که با بیمارستان ها به هر طریقی فعالیت می کنند تا کرونا را شکست دهیم.

نرم افزار انبارداری تحت وب رادیکال یک سیستم آنلاین می باشد. که بر روی بستر ابر فعال است. بنابراین محدودیت زمانی و مکانی برای دسترسی به اطلاعات انبار وجود ندارد. یعنی کادر درمانی در هر زمان از شبانه روز، می توانند به موجودی انبار دارو و تجهیزات، دسترسی داشته باشند. برای اجرای این نرم افزار کافیست به اینترنت و مرورگر اینترنت دسترسی داشته باشید. یعنی فرقی نمی کند که از چه سیستمی، وارد مرورگر می شوید. همچنین این نرم افزار نیاز به نصب و بروزرسانی ندارد. بنابراین استفاده از آن در این شرایط بحرانی، نیاز به تجهیزات خاصی ندارد.

کرونا

برای گروه رایان پرسیس، توفیق بزرگی به حساب می آید که بتواند در این روزهای بحرانی، هم سوی مردم به مبارزه با این ویروس بپردازد. شما نیز اگر دوست دارید در این کار سهیم باشید، این سیستم آنلاین انبارداری را به دیگران معرفی کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن ۳۶۰۲ ۳۶۰۲ ۰۵۱ تماس حاصل کنید.

درباره شماعی

ارسال دیدگاه