سیستم ابری

در مباحث قبلی در رابطه با نرم افزار های انبارداری رادیکال صحبت کردیم. در این مقاله قصد داریم شما را با سیستم جامع انبارداری تحت وب رادیکال و سیستم ابری آشنا کنیم.

سیستم جامع انبارداری تحت وب رادیکال بر روی بستر ابر (Cloud Base)، بصورت آنلاین قابل دسترسی است. این نرم افزار را می توان بر روی شبکه داخلی شرکت نیز راه اندازی کرد. بنابراین شما نیاز به یک کامپیوتر، تبلت، لپ تاپ یا گوشی دارید تا بتوانید یک مرورگر وب را بر روی آن اجرا کنید. این نرم افزار با ویندوز۷, ویندوز۸, ویندوز۱۰ و ویندوز سرور سازگار می باشد و حداقل به Ram 4 GB نیاز دارد. مشتریانی که بیش از یک یوزر، نیاز دارند بهتر است از ویندوز سرور استفاده کنند. ویندوز سرور به کارشناس IT هر شرکت این امکان را می دهد که تنظیمات سیستم را براحتی انجام دهد.

راه اندازی سیستم جامع انبارداری تحت وب رادیکال

  • بر روی شبکه داخلی مشتری
  • بر روی بستر ابر (سیستم ابری)

راه اندازی نرم افزار بر روی شبکه داخلی مشتری:

شرکت رایان پرسیس، نرم افزار جامع انبارداری را در محل سازمان شما نصب و راه اندازی می کند. در این حالت، کاربر تنها با یک مرورگر وب می تواند از سیستم مدیریت انبار بر روی شبکه داخلی استفاده کند. در حال حاضر با توجه به شیوع کرونا و لزوم اجرای دورکاری، شما می توانید نرم افزار خود را بر روی اینترنت قرار بدهید تا کاربران بتوانند از هر مکانی به آن دسترسی داشته باشند.

بنابراین سیستم جامع انبارداری تحت وب رادیکال الزاما به اینترنت نیاز ندارد، مگر اینکه بخواهید خارج از شرکت، به سیستم انبارداری خود دسترسی داشته باشید. در این صورت شما با داشتن IP استاتیک (Static) می توانید خارج از محیط سازمان، به اطلاعات و موجودی انبار خود دسترسی داشته باشید. یکی از مزیت های مهم سیستم تحت وب، این است که شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز از نرم افزار استفاده کنید.

راه اندازی نرم افزار بر روی بستر ابر:

شرکت رایان پرسیس مجهز به سرورهای قوی با امنیت بالا می باشد. ما نرم افزار انبارداری را بر روی این سرورها نصب می کنیم. و شما تنها با پرداخت حق اشتراک می توانید از طریق مرورگر وب، به این سیستم ابری متصل شوید و از امکانات آن بهره ببرید. ما نیز برای امنیت اطلاعات شما، به صورت دوره ای از اطلاعات، نسخه پشتیبان تهیه می کنیم. نرم افزارهای شرکت رایان پرسیس که بر روی بستر ابر اجرا می شوند، عبارتند از:

سیستم جامع انبارداری

سیستم های تحت وب رادیکال قابل اجرا بر روی انواع پلتفرم ها می باشند. این نرم افزارهای تحت وب، بر روی آندروید و  IOS براحتی نصب و راه اندازی می شوند. برای نصب بر روی گوشی آیفون، می توانید از “راهنمای نصب برنامه در آیفون” کمک بگیرید.

نرم افزار انبارداری تنها برای کسب و کارهایی که انبارهای بزرگ دارند، استفاده نمی شود. بلکه هر کسب و کاری که با خرید و فروش کالا در ارتباط باشد، می تواند برای سهولت کار و مدیریت دقیق تر موجودی ها، از این سیستم انبارداری تحت وب استفاده کند. شما می توانید برای مشاوره، انتخاب و سفارش نرم افزار های سازمانی خود از طریق شماره تلفن  ۳۶۰۲ ۳۶۰۲ ۰۵۱ با ما در شرکت رایان پرسیس در ارتباط باشید. ما دمو محصولات را به صورت رایگان در اختیار شما خواهیم گذاشت.

درباره شماعی

ارسال دیدگاه