راهنمای گزارش سفارشات کالا

در این مقاله قصد داریم راهنمای گزارش سفارشات کالا در نرم افزار انبار آنلاین رادیکال را شرح دهیم، تا شما با روش گزارش گیری در سیستم انبارداری آشنا شوید. سالهاست که در سازمان ها، از سیستم های پیشرفته برای مدیریت انبارها استفاده می شود. این سیستم ها، سبب کاهش خطای انسانی و تسهیل در امور انبارگردانی شده است. شرکت رایان پرسیس پیشرو در تولید محصولات نرم افزاری، با طراحی نرم افزار جامع انبارداری توانسته است بسیاری از نیازهای مدیران را مرتفع سازد.

نرم افزار انبار آنلاین رادیکال

نرم افزار انبار آنلاین رادیکال امکانات و قابلیت های زیادی دارد که برای سازمان ها پرکاربرد و با اهمیت می باشد. در مباحث قبلی سعی کردیم شما را تا حدودی با بعضی از این امکانات آشنا کنیم. برای شناخت بیشتر سیستم انبار آنلاین، می توانید به مقالات زیر مراجعه کنید:

راهنمای گزارش سفارشات کالا

در این گزارش، موجودی کالاها براساس حداقل و حداکثر تعداد کالا در انبار نمایش داده می شود. همچنین امکان جستجو و چاپ برای کاربران فراهم شده است. برای گزارش گیری ابتدا بایستی مسیر زیر را در نرم افزار انبارداری رادیکال دنبال کنید:

منوی “گزارشات”   ->  “گزارش سفارشات کالا-انبار”

۱٫ با انتخاب “گروه کالا” می توانید موجودی کالاهای یک گروه خاص را به همراه حداقل و حداکثر تعداد مجاز آن، در انبار مشاهده کنید.

نرم افزار انبار تحت وب رادیکال

۲٫ با انتخاب نام یک کالای خاص می توانید موجودی کالای مورد نظر را به تفکیک انبار و واحد به همراه حداقل و حداکثر تعداد مجاز آن در انبار مشاهده نمایید.

گزارش سفارشات

۳٫ با انتخاب یک بازه زمانی می توانید موجودی کالاهای خود را در آن بازه، همراه با حداقل و حداکثر تعداد مجاز در انبار مشاهده نمایید.

راهنمای گزارش موجودی کالا

۴٫ با انتخاب “نام انبار” می توانید موجودی کالاهایی که به این انبار انتساب داده شده اند را، به همراه حداقل و حداکثر تعداد مجاز در انبار مشاهده نمایید.

راهنمای گزارش سفارشات کالا

۵٫ با انتخاب هر یک از گزینه های زیر در منوی “وضعیت موجودی”، گزارشی از کالای مورد نظر به همراه حداقل و حداکثر تعداد مجاز در انبار تهیه کنید.

  • کالاهای دارای موجودی بیشتر از صفر
  • کالاهای دارای موجودی صفر
  • کالاهای دارای موجودی مخالف صفر

گزارش موجودی کالا در نرم افزار انبار

۶٫ با انتخاب نوع نمایش کالاها :  “مانده کمتر از حداقل” یا “مانده بیشتر از حداکثر” اطلاعات را مشاهده نمایید.

نرم افزار انبارداری تحت وب رادیکال

۷٫ با انتخاب “وضعیت نمایش” می توانید حداقل و حداکثر موجودی آنها در حالات مختلف مشاهده نمایید.

  • کالاهای بدون حداقل
  • کالاهای با حداقل
  • کالاهای بدون حداکثر
  • کالاهای با حداکثر
  • کالاهای با حداقل و حداکثر
  • کالاهای بدون حداقل و حداکثر

نرم افزار انبار آنلاین رادیکال

شما می توانید برای دانلود رایگان نرم افزار جامع انبارداری رادیکال به سایت anbardari.ir مراجعه کنید. همچنین برای ارتباط با مشاورین رایان پرسیس با تلفن ۳۶۰۲ ۳۶۰۲ ۰۵۱ تماس حاصل کنید.

درباره شماعی

ارسال دیدگاه