دستگاه ذخیره ساز شماره تماس مشتریان

در کسب و کارها یکی از اصول بازاریابی تعامل متقابل با مشتریان می باشد. یکی از روش های تعامل، برقراری یک رابطه دوستانه با مشتری است که این مسئله از طریق تلفن امکان پذیر می باشد. این روش سالهاست که در بازاریابی مورد بررسی قرار گرفته و بازخورد مثبتی از سمت مشتریان دریافت شده است. دستگاه ذخیره ساز شماره تماس مشتریان نیک پوز ظاهری زیبا و کوچکی دارد و با تجهیزات فروشگاهی و سخت افزارهای قدرتمند سازگار می باشد. بنابراین هر کسب و کاری فارغ از تجهیزات فروشگاهی خود می تواند از این دستگاه ذخیره ساز شماره تماس مشتریان استفاده کند.

چرا باید از دستگاه ذخیره ساز شماره تماس مشتریان نیک پوز استفاده کنیم؟

۱- دستگاه ذخیره ساز شماره تماس نیک پوز این قابلیت را دارد که هر فروشنده ای از طریق ارسال پیامک، مشتریان خود را از تخفیفات فصلی آگاه کند.

۲- در زمان خرید معمولا فروشنده کارت ویزیت خود را به همراه کالا به مشتری ارائه می دهد. اما اکثرا کارت های ویزیت به مرور زمان گم می شوند. بنابراین مشتری در زمان احتیاج هیچ راه ارتباطی با فروشنده نخواهد داشت.

۳- بعضی مشتریان براحتی امکان استفاده از شبکه های اجتماعی را ندارند. بنابراین ارسال پیامک یکی از راه های مفید در این شرایط خواهد بود.

۴- هر کسب و کاری می تواند از طریق ارسال پیامک، مشتریان قدیمی و دائمی خود را از موجودی اجناس جدید آگاه کند.

۵- در زمان تغییر مکان فیزیکی کسب و کار، امکان اطلاع رسانی به مشتریان تنها از طریق پیامک امکان پذیر خواهد بود.

۶- در طی آمار بدست آمده ۹۰ درصد از بازدیدکنندگان حضوری در فروشگاه ها به دلیل فقدان آگاهی از جزئیات محصول و خدمات پس از فروش، در نقش بازدیدکننده هستند و خرید نمی کنند. شما می توانید از طریق شماره تماس، اطلاع رسانی منظم و مداومی داشته باشید. بنابراین می توانید ۶۸ درصد از بازدیدکنندگان را به خرید ترغیب نمایید.

عملکرد دستگاه ذخیره ساز شماره تماس مشتریان

این دستگاه بر روی پیشخوان فروشگاه قرار می گیرد و با اتصال به برق و اینترنت قادر به فعالیت می باشد. مشتریان می توانند در زمان خروج شماره موبایل خود را بر روی آن ثبت کنند. بعد از ثبت شماره موبایل اطلاعات در پنل مدیریتی نیز ذخیره خواهد شد. و شما می توانید از امکانات مختلف آن بسته به نیاز خود بهره مند شوید. از طرفی فروشنده می تواند سیستم را طوری تعریف کند که در زمان ثبت شماره رفتار خاصی انجام شود. به عنوان مثال زمانیکه شماره در دستگاه ذخیره شماره موبایل ثبت می شود، یک پیامک خوش آمدگویی برای مشتری ارسال شود. از دیگر قابلیت های این دستگاه آپدیت از راه دور آن می باشد و نیازی به مراجعه حضوری نیست.

شرکت رایان پرسیس نیز با شناخت نیازمندی ها، دستگاه ذخیره شماره تماس نیک پوز را در اختیار فروشندگان قرار می دهد. شما می توانید برای دریافت اطلاعات تکمیلی با شماره تلفن ۳۶۰۲ ۳۶۰۲ ۰۵۱ تماس حاصل کنید و یا به وبسایت ما به آدرس rayanpersis.com مراجعه فرمایید.

درباره شماعی

ارسال دیدگاه