کسب و کارتان را آنلاین بگردانید

در مباحث قبلی در رابطه با ضرورت استفاده از سیستم انبارداری رادیکال صحبت کردیم. در این مبحث قصد داریم شما را با سیستم های آنلاین رادیکال آشنا کنیم. سیستم های آنلاین به شما این امکان را می دهد که کسب و کارتان را آنلاین بگردانید . در کسب و کارهای آنلاین محدودیت مکانی و زمانی وجود ندارد. بنابراین شرایطی برای بدست آوردن درآمد بالاتر خواهید داشت. چراکه در هر ساعت از شبانه روز و از هر مکانی امکان نظارت و مدیریت برای شما فراهم خواهد شد.

در حال حاضر زندگی مردم وابسته به اینترنت شده است. به گونه ای که هر کسب و کاری برای مدیریت نیاز به اینترنت و سیستم کامپیوتری دارد. رایان پرسیس برای هر کسب و کاری، نرم افزارهای تخصصی طراحی و تولید کرده است. این نرم افزارها با توجه به نیاز مدیران در مشاغل گوناگون عرضه شده است. در ادامه به چند نمونه از این نرم افزارها اشاره می کنیم:

ویژگی های خاص انبارداری آنلاین رادیکال

۱- امکان اجرا بر روی چندین سیستم

شما می توانید انبارداری آنلاین را بر روی چندین سیستم با سرعت بالا اجرا کنید.

۲- امکان اجرا بر روی انواع پلتفرم ها

نرم افزار آنلاین انبارداری، انعطاف پذیر بوده و بر روی انواع گوشی ها و تبلت ها قابل اجرا می باشد.

۳- امکان ذخیره اطلاعات در فضای نامحدود

شما می توانید اطلاعات خود را به صورت نامحدود در سیستم آنلاین انبارداری رادیکال ذخیره کنید. همچنین می توانید برای هر کاربر، سطح دسترسی متفاوتی تعریف کنید.

۴- امنیت بالا

از اطلاعات ذخیره شده در بانک اطلاعاتی به صورت دوره ای نسخه پشتیبان تهیه می شود و امکان هک و نفوذ به این سیستم غیرممکن می باشد.

امکانات سیستم آنلاین انبارداری رادیکال

  • امکان صدور فاکتور آنلاین
  • ثبت درخواست های خرید
  • مشاهده موجودی انبار
  • صدور حواله و رسید انبار
  • امکان تعریف چندین واحد پولی
  • و …

تیم رایان پرسیس به منظور پاسخگویی به نیاز سازمان ها، شرکت های تولیدی، فروشگاه ها و … سیستم آنلاین انبارداری رادیکال را طراحی و تولید کرده است. هدف رایان پرسیس اینست که شما در هر صنفی که هستید، بتوانید کسب و کارتان را آنلاین بگردانید. جهت دریافت دمو رایگان انبارداری و مشاوره تخصصی با تیم رایان پرسییس همین حالا با شماره تلفن ۳۶۰۲ ۳۶۰۲ ۰۵۱ تماس حاصل کنید و یا به وبسایت ما rayanpersis.com مراجعه فرمایید.

درباره شماعی

ارسال دیدگاه