مشاوره کسب و کار آنلاین

در مباحث قبلی در رابطه با سیستم های انبارداری و مزایای آنها صحبت کرده ایم. در این مقاله قصد داریم ” نرم افزار حسابداری، فروشگاهی و انبارداری رادیکال ” را به شما معرفی کنیم. این سیستم یک فروشگاه آنلاین می باشد، که برای اصناف عمومی و تخصصی طراحی  و تولید شده است. این سیستم آنلاین رادیکال براساس نیاز مشتری قابل تغییر می باشد و از امنیت بالایی برخوردار است. برای مشاوره کسب و کار آنلاین با رایان پرسیس در تماس باشید.

رابطه بین فروشگاه و سیستم های اطلاعاتی

فروشگاه و سیستم های اطلاعاتی بر یکدیگر تأثیر متقابل دارند. اطلاعات مورد نیاز فروشگاه بر چگونگی طراحی سیستم های اطلاعاتی تاثیر می‌گذارد و برای طراحی سیستم اطلاعاتی باید بخش‌های مختلف فروشگاه کاملاً بررسی و فرآیندهای کاری آنها بازبینی شود تا بتوان از نرم افزارهای جدید به صورت موثرتر و کاراتر بهره گرفت. محیط، فرهنگ، ساختار استانداردها، روال ها، سیاست‌ها و تصمیم‌گیری های مدیریتی فروشگاه، همگی عامل هایی هستند که بر روابط متقابل بین انبارها و فروشگاه ها تاثیر می گذارد. سیستم‌های رایانه‌ای تاثیراتی واحد بر تمام فروشگاه‌ها ندارد بلکه فروشگاه های مختلف با موقعیت‌های اجرایی گوناگون تاثیراتی متفاوت از فناوری اطلاعات می‌پذیرند.

دیدگاه تکنیکی در مورد فروشگاه ها شامل معرفی فناوری جدید است که تغییر دهنده ی راهی ست تا ورودی ها با یکدیگر ترکیب شود و خروجی را تشکیل دهند. به عبارت دیگر مسیر ترکیب ورودی‌ها به سمت خروجی را تغییر می‌دهد. سیستم های اطلاعاتی جدید با بازسازی سیستم های قدیم کاربرد تکنیکی بهتری از ماشین ها و کارگران پیدا کرده اند. لازمه تغییرات تکنولوژیک، تغییرات در فردی است که دارای اطلاعات است و اطلاعات را کنترل می‌کند، مجوز دسترسی و  بروزرسانی آن اطلاعات را دارد و کسی که در مورد آن فروشگاه تصمیم می‌گیرد.

دیدگاه رفتاری و تکنیکی در مورد فروشگاه ها به گونه‌ای دیگر تعریف می شود. تعریف اقتصادی ماکرو به ما می‌گوید چطور هزاران شرکت در بازارهای رقیب به هم ملحق می‌شوند و با هم تلاش می‌کنند. مدل‌های رفتاری ما را به درون فروشگاه‌ها می‌برد تا مشاهده کنیم که حقیقتاً شرکت های ویژه چگونه از سرمایه های خویش استفاده می‌کنند و برای تولید خروجی چه تلاش هایی می کنند. در واقع شناخت دقیق از فروشگاه و فرآیندهای موجود در آن ضروری ترین امر برای طراحی موفقیت آمیز سیستم های جدید است.

نرم افزار حسابداری، فروشگاهی و انبارداری رادیکال

نرم افزار حسابداری، فروشگاهی و انبارداری رادیکال یک سیستم آنلاین برای مدیریت ورود و خروج کالاها در فروشگاه می باشد. در این سیستم عملیات خرید و فروش و گزارشات مالی قابل انجام می باشد. با این سیستم آنلاین، مدیریت دقیقی بر فروشگاه خود داشته باشید. نرم افزار فروشگاهی رادیکال، قابل استفاده برای فروشگاه های کوچک تا بزرگ می باشد. بنابراین مشکلات موجود در سیستم های دستی و سنتی از بین خواهد رفت. این سیستم فروشگاهی در هر زمان و از هر مکان قابل دسترسی می باشد.

مشاوره کسب و کار آنلاین

در حال حاضر دنیا به سمت مجازی شدن در حال حرکت است. بنابراین کسب و کارها برای ادامه فعالیت خود بایستی همگام با نیازهای جامعه پیش بروند. رایان پرسیس با شناسایی نیاز کسب و کارهای متفاوت، نرم افزارهای گوناگونی طراحی و تولید کرده است. در ادامه به چند نمونه از نرم افزارهای تخصصی رایان پرسیس اشاره می کنیم:

برای مشاوره کسب و کار آنلاین با متخصصین رایان پرسیس می توانید با شماره تلفن ۳۶۰۲ ۳۶۰۲ ۰۵۱ تماس حاصل کنید و یا به وبسایت ما rayanpersis.com مراجعه فرمایید.

درباره شماعی

ارسال دیدگاه