ضدعفونی انبارها

در حال حاضر تمامی کشورها درگیر ویروس کرونا (Covid19) هستند. گسترش انتقال این ویروس از سرعت بالایی برخوردار است. بنابراین همه در تلاش هستند تا با انجام تدابیری مانع از گسترش آن شوند. برای این امر بایستی پروتکل های بهداشتی به درستی اجرا شوند. این روزها دغدغه انبارداران رعایت پروتکل های بهداشتی در انبار می باشد. رعایت این امر در انبارهای محصولات غذایی از اهمیت بالایی برخوردار است. در ادامه شما را با نحوه ضدعفونی انبارها آشنا می کنیم.

ضدعفونی انبارها: انبارش ضدآلودگی چیست؟

به اموری که در راستای حفاظت کالاهای انبار از هر نوع ویروس و میکروبی انجام می گیرد، انبارش ضد آلودگی می گویند. روند انبارش ضدآلودگی به این صورت است در ابتدا با استفاده از گازهای ضد میکروب و ویروس، قفسه ها، سطوح، کف انبار، بسته ها و … ضدعفونی شوند. همچنین تمامی پرسنل باید از لباس، کلاه و دستکش استریل استفاده کنند. و مورد بعدی کنترل ورود افراد به انبار می باشد. یعنی اشخاص به هنگام ورود با گازهای ضد میکروب و ویروس ضد عفونی شوند.

رعایت پروتکل های بهداشتی

در انبارها علاوه بر انبارش ضدآلودگی، بایستی سایر پروتکل های بهداشتی نیز اعمال شود. این پروتکل ها در بخش های زیر اعمال می شود:

  • تأمین مواد اولیه
  • توزیع مواد
  • تولید و بسته بندی
  • نگهداری
  • بهداشت فردی

نرم افزار انبارداری رادیکال

شرکت داده پردازی رایان پرسیس با سال ها تجربه، نیازهای انبارداران را بدرستی شناسایی کرده و با توجه به آنها برنامه کاربردی طراحی و تولید کرده است. نرم افزارهای انبارداری ما در نگارش های مختلف برای انواع کسب و کارها قابل استفاده می باشد.

نگارش های سیستم انبارداری رادیکال

نرم افزارهای رادیکال هم به صورت قفل سخت افزاری و هم به صورت قفل نرم افزاری قابل عرضه می باشند. همچنین امکان خرید قفل اضافه و یا کاربر اضافه به صورت نامحدود وجود دارد. نرم افزارهای رادیکال به صورت ویندوزی، تحت وب و ابری قابل استفاده می باشند. با سیستم انبارداری رادیکال، مدیریت فرآیندهای انبار ساده تر خواهد بود. از طرفی هزینه های اضافی کاهش می یابد. در سیستم های رادیکال امکان تعیین نقطه سفارش کالا، چاپ رسید و حواله کالا وجود دارد.

درباره شماعی

ارسال دیدگاه